Wpis z mikrobloga

#starwarsvii
Jestem po seansie #starwars i powiem wam ze od polowy filmu mialem ochote wyjsc. Tak #!$%@? filmu sie nie spodziewalem.
Wszystko co nie wyszlo:
- Fabule filmu mozna przewidziec po pierwszych 10 minutach filmu
- ciagle smieszkowanie (od tego sa obroncy galaktyki)
- ciagly FRIENDZONE na murzynie XD
-KYLO REN(ten zly) OKAZUJE SIE NAJWIEKSZA #!$%@? UNIWERSUM XD
- Jezeli wydawalo ci sie aby stac sie Jedi trzeba przejść MEGA trudny trening, to ci sie zle wydaje! XD
- Bez spoilerow ale akcja pod koniec filmu jest tak #!$%@? smieszna a nie powazna ze #!$%@?.....
Ide sie zabic dobranoc. ()
  • 22
@Primusek: Przeczytałem i..... O czym ty mówisz XD Przeciez ona nie pamięta nawet swojej rodziny, to co ty chcesz mi powiedzieć że ona była szkolona na jedi XDDDD
Na słowo moc zamknęła oczy i już #!$%@? kilka prób zawładniecia nad kims i wszystko działa. To samo w scenie jak miecz luka' przyciągnęła. Ostatecznie już nie porównując nagłe jej umięjętności korzystania z miecza świetlnego przewyższające Kylo Ren'a dowódcę rycerzy Ren który kończy
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Już tłumacze o co mi chodzi.
- Z zakończeniem to smiechłem że Rey wchodzi gdzies na planecie luka na #!$%@? szyt górski gdzie stoi sobie koles w kapturku i lampi się #!$%@? wie gdzie, odwraca się i lampią się na siebie bez słowa przez nie wiem minute? Ogólnie takie jakieś nagłe wtrącenie czegoś (poważnego?) w film który się nie klei od początku.
Nie mówie o Finnie który na początku filmu
@Dolan: No właśnie o to mi chodzi że beka z Kylo, a zapowiadał się uber villain. A no i tak Mirek Piwnicki z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aż się boje jak bedzie wyglądał zakon Ren (High School Musical?) XDDDD

Miodzio to był BB i to że w ogole StarWarsy wyszły, mamy chwile na połechtanie zapotrzebowania na blastery miecze swietlne i muzyke(która też kulała :< )
@janusz_sukcesu: czego nie rozumiesz z kendo xd ?

nie wiem czy ogarnąłeś, pewnie nie, bo już podczas oglądania byłeś zajęty hejtowaniem, ale Kylo dostał z bowcastera Chewbaccy, widziałeś co działo się ze szturmowcami jak dostali z bowcastera ? Wyjebywało ich w powietrze na parenaście metrów.

Ziomek nie #!$%@? tylko pomyśl, nawet #!$%@? nie wiesz jakie szkolenie przeszedł Kylo a od razu go oceniasz. To, że miałeś wrażenie, że będzie kimś typu