Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj przez cały dzień śledziliśmy Wasze komentarze dotyczące nowego playera. Część z nich pochwalała zmianę odtwarzacza, część dotyczyła problemów z odtwarzaniem filmów, które się u Was pojawiają. Jednak nie ma co ukrywać, że zdecydowana większość z Was nie pochwalała wprowadzonej zmiany. Dlatego też po przeanalizowaniu tematu podjęliśmy decyzję, która będzie (mamy nadzieję) pewnym kompromisem w tej sprawie.

1. Nowy player nie zniknie z Wykopu.
2. Dołożona zostanie opcja pozwalająca wybrać, z którego playera chcecie korzystać (stary/nowy)

Akceptujecie takie rozwiązanie?

Edit: link do informacji o możliwości wyłączenia playera




#wykop #aferaodtwarzaczowa #oswiadczenie #afera #youtube
  • 434
  • Odpowiedz
@wykop: Dla mnie odtwarzacz to akurat zmiana in plus. Dlatego, że na telefonie miałem duże problemy aby obejrzeć film, a przy nowym playerze tych problemów nie mam. Jeżeli chodzi zaś o oglądanie na PC, to i tak przechodziłem na youtube.
  • Odpowiedz
2. Dołożona zostanie opcja pozwalająca wybrać, z którego playera chcecie korzystać (stary/nowy)


@wykop: A domyślnie który będzie wybrany?
  • Odpowiedz
Ej @wykop tak przy okazji. Co to za bug, gdy raz na jakiś czas na Mirko, czasami również na głównej, czasem w Wykopalisku część linków robi się kilkukrotnie większa? Niezależnie od przeglądarki, niezależnie od systemu. Tak po prostu.
  • Odpowiedz