Wpis z mikrobloga

@plumkajacy_kalafior: Dla takich jak Ty zawsze znajdzie się jakiś argument
Starsze babcie i dziadki na miesięcznicach - Trwam itp robi im pranie mózgu
Inne starsze babcie i dziadki na manifestacji KOD - darmowe TVN i RMF KŁAMIO, ludzie omamieni xD
Ludzie czerpiący wiedzę z NIEZALEŻNYCH, podkreślam NIEZALEŻNYCH mediów takich jak NIEZALEŻNA.pl - prawdziwi patrioci, elita tego narodu.
BTW - co tu ma do rzeczy fakt, że dane medium jest darmowe? Jak
@plumkajacy_kalafior: Fakt że dane media są darmowe też nie ma nic do rzeczy, a jednak użyłeś tego w swojej argumentacji...powiedz więc z jakich PŁATNYCH źródeł wiedzy korzystasz? Słucham?

Chcesz kontrargumentu...skąd wiesz co Ci ludzie o sobie myślą że ich generalizujesz? Skąd wiesz co oglądają, czego słuchają? Stawiasz sobie od razu tezę bez jakiejkolwiek próby zrozumienia kto tam jest i dlaczego. Ty to z góry wiesz i wszyscy inni nie mają racji.
@plumkajacy_kalafior: Zarzucałeś mi brak kontrargumentów a sam nie jesteś w stanie odpowiedzieć mi na proste pytanie :> Więc nie zarzucaj mi ze plotę bzdury bo sam pieprzysz bzdury gadając o krzywdzącym działaniu DARMOWYCH mediów, gdzie brak opłat nie ma tu NIC do rzeczy.
@plumkajacy_kalafior: BTW - Twoim kontrargumentem jest próba namówienia mnie do oglądania zdjęć z tagu na stronie ze śmiesznymi obrazkami - to maja być te wiarygodne media? xD Dzięki za rozmowę ale nie zamierzam tracić na nią więcej swojego czasu, elo xD
@adam-kaszeba: Jest darmowe pośrednio - bo musisz kupić odbiornik i teoretycznie płacić abonament. Portale internetowe (lewicowe czy prawicowe - to bez znaczenia) też są pośrednio darmowe - jedyne za co trzeba zapłacić to komp i internet. Tak więc podkreślanie przez Pana Kalafiora ( ͡° ͜ʖ ͡°) słowa "darmowe" przez stacjami tvn czy rmf jest bezsensowne, bo tak samo darmowe jest np. Radio Maryja, a jednak nie ma
@kylkson: Zauważ jednak że dla ludzi 50+ internet to czarna magia, ja sam nauczyłem się posługiwać komputerem dopiero po przejściu na emeryturę - wcześniej nie miałem na to czasu. Za gazetę trzeba zapłacić i nie każdego w tym kraju dobrobytu na to stać. Z darmowych telewizji jedyną przedstawiającą inny od mainstreamu punkt widzenia jest Trwam, ale jest zwyczajnie nudna i nieprofesjonalna. Cała darmowa reszta czyli TVP, Polsat czy TVN zieje nienawiścią