Wpis z mikrobloga

Ktoś tu nie ma racji w Internecie, więc postanowiłem zmienić wstępną decyzję o wewnętrznej emigracji i zachować się jak internauta i człowiek, i zareagować.

Chodzi o wczorajszy wpis @siwylol25. Mirki najdroższe, zastanówcie się czasem, co Wy plusujecie.

tl;dr


Żona Siwego (ślub przyspieszony ze względu na dziecko) jest w siódmym miesiącu ciąży, czyli musi nosić ze sobą takiego człowieka, który żywi się wyłącznie jej energią i zasobami, a na dodatek rozregulowuje hormony. No ale trzeba pamiętać, że Siwy ma ostatnio PEŁNO STRESÓW NA GŁOWIE TO JEST BARDZO NERWOWY PODKREŚLAM BARDZO NERWOWY.

Żona Siwego poprosiła go, żeby pokazał jej coś na komputerze i jeżdziła paluchem po ekranie, Siwy poprosił żeby tego nie robiła, żonie całkowicie odbiło, bo powiedziała, że to ona sprząta w tym domu, Siwy spokojnie i logicznie zripostował, że on stara się siedzieć w czystości, a nie zrobić burdel i posprzątać, wtedy żonie już zupełnie, całkowicie #!$%@?ło i buczała nie błyszcząc logiką, na szczęście Siwy uratował sytuację i spokojnie powiedział ciężarnej matce swojego dziecka ŻEBY SIĘ #!$%@?ŁA I ŻE JEST CHORA PSYCHICZNIE!!! I to polubiło SIEDMIUSET PIĘĆDZIESIĘCIU CZTERECH MIRKÓW do teraz!



#patologiazewsi #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi

  • 31
  • Odpowiedz
że w pierwszym fochu żony prawdopodobnie chodziło o ton głosu lub minę przy tym tekście o paluchu, albo o kolejnym powtórzeniu czepiania się o bzdury


@smyl: i na tym nalezy skonczyc dyskusje, bo jest na poziomie dziecka z przedszkola - tam obrazanie sie o ton glosu czy paluch nie w ta strone jest OK.
  • Odpowiedz
@smyl: poczekaj pójdę po popcorn ( ͡ ͜ʖ ͡)
anyway co do logiki różowych, one często robią rzeczy bardzo logiczne


co prawda pod tym tagiem jest dużo tego co opisałeś, ale pośmiać się można jak nie z różowego to z niebieskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smyl: Zgadzam się z tobą bo tak jak z wpisem siwego się ogólnie zgadzałem to tak jak doszedłem do momentu z nazwaniem jej #!$%@?ą itp to mi się zaczęło robić jej szkoda.
  • Odpowiedz
@smyl: Nie wiem czy taka jednoznaczna ocena po samych wpisach na portalu ze śmiesznymi obrazkami może być bliska prawdzie. Co prawda siwy lol pokazał się z najgorszej strony jednak często kobiety nie pozostają bez winy. Chodzi mi tu o robienie problemów z niczego. Mój znajomy jest w związku z kobietą która robi problem o wszystko (o to że chodzi na siłownie, o to że przytył itp itd). Znam go od
  • Odpowiedz
@Alver: dlatego napisałem o "przynajmniej połowie" wpisów z #logika, nie wszystkich :) a fragment o teflonie rzeczywiście może zbyt luźno powiązany z tematem, ale jechanie metalem po patelni to dla mnie ogólnie symbol podejścia "mam #!$%@?" (tak, mam zajebistą patelnię :D)
  • Odpowiedz
@smyl: Przede wszystkim po takiej relacji ciężko stwierdzić czy ktoś szanuje bądź nie swoją partnerkę. I wyciąganie tak daleko idących wniosków na podstawie wpisu na mirko to debilizm. Natomiast faktem jest że bez względu na hormony, osoba powinna umieć nad sobą panować. U faceta hormony działają tak że popychają go do obcowania z kobietami. Czy gdyby facet zgwałcił kobietę to czy ktoś rozsądny próbował tłumaczyć że no tak, ale to
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: głupawym zachowaniem nazywasz "To ja sprzątam w tym domu!" czy "powiedziałem (...), żeby się ode mnie #!$%@?ła bo nic nie zrobiłem i, jest chyba chora psychicznie"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smyl: Głupawym nazywam naskakiwanie na kogoś z powodu spokojnego zwrócenia uwagi, oraz eskalowanie problemu do poziomu wyjazdu do matki bo się pokłóciliśmy, zamiast rozwiązać problem między sobą.
  • Odpowiedz
@smyl: Byłam tam xD I w ciekawości przejrzałam profil OP. Co drugi wpis o piciu albo o lsd. Tak się właśnie rozładowuje stres przy swojej żonie w 7 miesiącu ciąży xD. Także nie ma co komentować gościa i jego "chorej psychicznie baby".
  • Odpowiedz