Wpis z mikrobloga

Czołem mirki i mirabelki, tak się składa, że akurat dziś jest w Polsce premiera #starwars i z tej okazji robimy #rozdajo

Do zgarnięcia #zadarmo obraz (60x40) z dowolnie wybranej przez was grafiki nawiązującej do w/w filmu :)

Przy okazji chcieliśmy poinformować, że jeżeli ktoś jeszcze szuka prezentu albo chciałby sobie zakupić jakiś obraz to do 31.12 mamy promocję -40% na cały asortyment ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zmieniamysciany

Losowanie jutro o 9 rano za pomocą mikrorandom, zielonki zarejestrowane przed utworzeniem tego wpisu biorą udział, osoby które wygrały poprzednie rozdajo mogą plusować, ale niestety udziału brać nie mogą ()

wołam: @eovenn @Pertaseth
ZmieniamySciany - Czołem mirki i mirabelki, tak się składa, że akurat dziś jest w Pol...

źródło: comment_PTqdmSA4ccnFrLfG1Y8Hvedh52JZIGVv.jpg

Pobierz
  • 14
@Cesarz_Polski: może maść Ci się przyda? Obrazki latają po necie wszędzie, jak nie uzyskamy fajnej jakości to i tak wygrany ostatecznie zaakceptuje. Czy jak ustawisz sobie na tapecie coś odnośnie w/w filmu też masz prawa autorskie? Nie wprowadzamy w swoją ofertę grafik z filmu ale jeśli jakość kupującej bądź wygrywajacej osoby jest ok to tak możemy zrobić, a teraz zacznij wojnę ze wszystkimi producentami kubków, koszulek itp