Wpis z mikrobloga

Mirki, mirki, wiedźminowe mirki! Ekstra super news!!!! A nawet dwa newsy! :)

Na najnowszej, świeżutkiej i jeszcze ciepłej konferencji prasowej zapowiedziano Wiedzmina 4! Okazało się, ze CD Projekt widząc przeogromny sukces trójki postanowił zabrać sie za kolejną część!

Będą dwa zespoły - jeden pracujacy nad nowym Wiedzminem, drugi nad Cyberpunkiem. CD Projekt się rozrasta.

Tylko jeden mały szkopół - Głównym bohaterem już nie będzie Geralt!

W skrócie:

- Będą trzy grywalne postacie, Wiedzmin (nie Geralt, nowy, młody wiedźmin), czarodziejka (nie wiadomo na razie która) oraz bard (możliwe, że sam Jaskier!)

- Rozgrywka ma dużo mniej skupiać się na supergłębokiej i epickiej fabule wątku głównego jak poprzednie części, a więcej na eskspolorowaniu ogromnego otwartego świata, w którym można robić co się chce. Świata z przeogromnymi możliwościami. Oraz na bardzo rozbudowanych zadaniach pobocznych, z których niektóre będą głębsze niż wątek główny w niejednej grze RPG!

- Ogółem rozgrywka będzie otwarta niczym w TESach, a wątek główny będzie można odłożyć na później i skupić sie na hulaj dusza w wielkim świecie!

- Świat gry ma być 2x większy niż w trójce.

- Powstaną Gildie! Nie wiadomo dokładnie jakie, ale będą jakieś organizacje gildie w których będzie można wykonywać zadania, piąć się w górę w hierarchii i na koniec przejąć władzę.

I drugi news!

Powstanie karcianka online MMO na zasadach Gwinta! Lepsza niż #hearthstone !

Tutaj link do konferencji gdzie ogłoszono te rewelacje!
https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

#wiedzmin3 #wiedzmin #gry #komputery #steam #niespodzianka
C.....i - Mirki, mirki, wiedźminowe mirki! Ekstra super news!!!! A nawet dwa newsy! :...

źródło: comment_E9z9tj4zYF6srXb2sMdTYzWzYMyB1isr.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Caoi: Zielonka i takie informacje, to już nawet bez wchodzenia w link wiedziałem jaki filmik będzie.
W każdym razie raczej na pewno będzie kolejna część Wiedzmina - tyle, że bez Geralta
  • Odpowiedz
@Caoi: Rozgrywka ma dużo mniej skupiać się na supergłębokiej i epickiej fabule wątku głównego jak poprzednie części, a więcej na eskspolorowaniu ogromnego otwartego świata, w którym można robić co się chce.

i na to właśnie czekam w grach rpg - dosyć mam bycia superherosem, zbawcą światów i niszczycielem zła - wolałbym być takim zwykłym herosem, który żyje sobie w świecie i przeżywa przygody - coś jak wiedźmin z opowiadań - ciągle
  • Odpowiedz
@pablo397: Ja lubię taki system z takim otwartym światem jak w Morrowindzie i Oblivionie, że raz na 10-20 godzin gry pójdziesz zrobić jedną czy dwie misje głownego wątku fabularnego by posunąć fabułe do przodu, a potem wracasz do swobodnego explorowania świata, odkrywania nowych miejsc i wykonywania zadań pobocznych :)
  • Odpowiedz
@Caoi: Brak Geralta mnie nie dziwi. W3 miał kończyć jego historię i bardzo dobrze. Zapowiadane pomysły W4 bardzo mi się podobają.
  • Odpowiedz
Rozgrywka ma dużo mniej skupiać się na supergłębokiej i epickiej fabule wątku głównego jak poprzednie części,


@Caoi: Słabo ;/
Fabuła w 2 i 3 była nieziemsko dobra. Szczególnie w 3.
  • Odpowiedz
@Caoi: nie wiem czemu, ale dałem się złapać na tak prostą zarzutkę ;) Na swoje usprawiedliwienie można tylko dodać, że Wiedźmin 4 jest pewny, a "bardziej otwarty, większy świat" bardzo prawdopodobny :D
  • Odpowiedz