Wpis z mikrobloga

przebudzenie mocy moim zdaniem 8,75/10. nikt się nie zawiedzie, a jeśli tak to odradzam oglądanie filmów w ogóle, bo mało co was usatysfakcjonuje. daisy i adam driver- moim zdaniem bezbłędni. boyega bardzo spoko, stara ekipa cudowna (chewie <3)
ten film ma klimat, ciężko mi go na szybko porównać do tego co czuję do starych części, ale te w końcu widziałam z 50 razy i znam je od lat, a z przebudzenia dopiero co wyszłam. ta trylogia się dopiero zaczęła i myślę, że się cudownie rozkręci.



generalnie nie nudziłam się ani przez chwilę, nie miałam momentów typu ,,serio?". nie jest tak, że to najlepsze co widziałam w tym uniwersum, ale nowa nadzieja też nie przebija imperium, więc spokojnie :) ogólnie- jestem bardzo zadowolona!

#starwars
#film
  • 6
@gwiezdna: Pytam profilaktycznie, bo sam może wielkim fanem nie jestem, ale świat lubię. Niemniej idę z "nie fanem" właśnie i trochę trwało zanim go namówiłem. Dlatego dobrze wiedzieć, że się nie zawiedzie. Dzięki :)
@gwiezdna: Co do efektow, wczoraj wyczytalem iz nie chcieli przerostu efektow. Przyznam iz oczekiwalem ze pokaza na co stac w 2015 bo jak ogladalem EP1 i 2, dzien wczesniej to efekty wciaz pierwsza klasa (podobnie jak 4,5,6) ale troszke sie zestarzalo. W koncu z 15 lat minelo.