Wpis z mikrobloga

@SebusPL: CO?? Ci idioci nawet tego nie sprawdzaja?! XD Niestety, ale sa cwani i maja jakies karteczki dla rodzicow chrzestnych. Czaisz. Karteczki z podpisami XD

to po co iść?

@Drahearys: bo rodzice mnie ochrzcili. Pewnie w tamtych czasach by sie krzywo patrzyli na nich gdyby tego nie zrobili czy cos. Taka moda byla chyba. A teraz nie powiem bratu, ze nie zostane ojcem chrzestnym, bo sie #!$%@?, a ja nie
  • Odpowiedz
@exdami: Dogadaj się z jakimś lumpem, żeby za flaszkę winiacza poszedł, wyspowiadał, i dał karteczkę do stempelka. Przecież chyba dowodu nie będą sprawdzać ;)
  • Odpowiedz
A teraz nie powiem bratu, ze nie zostane ojcem chrzestnym, bo sie #!$%@?, a ja nie potrzebuje takich spiec


@exdami:

Nie Twój brat się #!$%@? tylko jego żoncia pod której siedzi pantoflem bo inaczej miałby #!$%@? na ten chrzest. To kobiety najbardziej upierają się przy bezsensownych tradycjach.
  • Odpowiedz
@kubako: hehe dobre, ale juz nie bede taka #!$%@?.
@classicalover: @lukasz1985m: takich reakcji sie spodziewalem w sumie. Wlasciwie bylem bardzo ciekaw odpowiedzi i widze, ze potwierdzilo sie jak zawsze to co jest oczywiste - na mirko wszyscy madrzy i oderwani od rzeczywistosci. Co drugi poucza jak zyc, co robic, zamiast odpowiedziec na pytanie albo olac xD

Nawet nie oczekiwalem merytorycznych odpowiedzi, bo przeciez nie jestem jeszcze az tak uposledzony
  • Odpowiedz
@exdami:
Ojciec chrzestny to inaczej ojciec duchowy - ma on obowiązek wychowania dziecka w wierze. Teraz spójrz na swój stosunek do wiary. Niestety przykro mi, ale nie pasujesz do tej roli :)
Tak więc daj sobie spokój. Tak na marginesie ja tym bardziej bym dał sobie spokój jeśli z tyłu głowy miałbym fakt, że będę musiał kupować jakieś głupoty (bo jak chrzest to komunia i to #!$%@? kupowanie prezentów).

Swoje dzieci
  • Odpowiedz