Wpis z mikrobloga

Szyszka ma nową zabawę - jak ktokolwiek jest w łazience i stoi przy umywalce (myje twarz, zęby, cokolwiek), to kot wbiega do wanny i robi bardzo dziwne rzeczy ;D kopie, wygina się. Nawet, jak wanna jest mokra, to tarza się w wodzie i później oblizuje się przez kilkanaście minut O.O Wasze futra też tak mają?

#szyszkathecat <--jak ktoś chce więcej Szyszki :) #kot #koty #zwierzaczki #smiesznypiesek #pokazkota
Khaleesi - Szyszka ma nową zabawę - jak ktokolwiek jest w łazience i stoi przy umywal...

źródło: comment_Zxc2MyGdQmjE7FvKD9mEQaJ4O6Lzxx4g.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Khaleesi: @neonidas: Mój ma na imię Lucyfer - dla przyjaciół Lucek. Mam też kotkę - Junior. Szczególnie ta druga lubi zabawę polegającą na wskakiwaniu do wanny gdy w łazience jest człowiek. No i oczywiście kiedyś to zrobiła gdy wanna była pełna wody. Huk jaki towarzyszył jej zdziwionej minie był epicki. Darła się jakby ją ktoś powoli na rożnie nad ogniem obracał. Próbowała uciec ale żona była szybsza i
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Za to Lucka mogę spokojnie wsadzić do wanny i wykąpać. Nie lubi tylko wyciskania wody. Zresztą po takiej kąpieli spędza godzinę na dwukrotnym wylizaniu każdego włosa
  • Odpowiedz