Wpis z mikrobloga

Nienawidzę ludzi. Serio. Opowiem wam 3 przykładowe historie z dziś dlaczego tak jest.
1. Jadę komunikacją miejską do fabryki jak co środę. Przez 30min jazdy około 4-5razy ktoś nadepnie mi na buta z czego 1 osoba przeprosi.
Ostatnio kupiłem sobie eleganckie cfelki za 400 polskich zlotych. I jechałem tramwajem z najgorszym typem podróżnych tzw."serfer" #!$%@? nie trzymała się poręczy, bo przeciez da rade. No i #!$%@?ła mi się szpilą w czubek buta.
Buty maja tydzien, a lewy wygląda jakby mnie pies pogryzł. Oczywiście 0 przepraszam. Dziwka...
2. Te głupie kukły które idą w trójkę i blokują cały chodnik. Ja zawsze chodzę szybko i muszę mijać takie lampucery po trawniku, w ciagu 5miesiacy juz 2 razy wlazłem w psie gówno, niby nic a włosy siwieją z #!$%@?. Skoro wleką się jakby posrały zbroje to powinny chodzić gęsiego. Dziwki.
3. ide na zakupy do biedry, przedemną w kolejce baba z pelnym wózkiem(90% tego co opisze robia wlasnie #rozowepaski )
I ta stara #!$%@? stoi dumnie przy kasie jak kasjerka kasuje jej produkty. Oczywiście czeka na pisemne zaproszenie do pakowania zakupów... Wszystkie produkty skasowane i zaczyna sie festiwal #!$%@?.
Kasjerka: > 78,32zł
Baba: 4,3min szukanie portmonetki
Baba: > Może będe miała równo
Baba: > Jednak nie mam, bedzie kartą.
Baba: zaczyna pakowac Ja cały czas czekam jak fjut w okres
Baba: Wyciąga jajka z torebki > A jajka dam na góre, bo sie pognieto Jezusie niebieski zaraz jej wyplace luja na odmułe myślę
Kasjerka: Spogląda mi w oczy a ja w nich widzę przepraszam to przez ta stara #!$%@? nieogarnientom czekamy
Po 7minutach kasjerka zaczyna kasowac moje produkty i podawac mi prosto do reki a ja pakuje do plecaka i torby.Płace i wychodzę, oczywiście przed nią. Dziwka..
#gorzkiezale #patologiazewsi
  • 30
  • Odpowiedz
@Dupeg: No właśnie problem w tym, że znam parę osób, które też wszystko drażni, i one dokładnie tak samo twierdzą, że problem jest nie w nich, tylko we wszystkich ludziach dookoła. To trochę jak z alkoholikiem, który nie zdaje sobie sprawy z uzależnienia i twierdzi, że on pije tylko dwa piwka dziennie. Oczywiście nie twierdzę, że jesteś chory psychicznie, ale jak nic z tym nie zrobisz, to nabawisz się nerwicy. 95%
  • Odpowiedz
Sama tak miałam, jak brałam tabletki antykoncepcyjne, od tej pory rozumiem wszystkich nerwowych ludzi,


@Dupeg: Widzisz, kolezanka janeeyrie ci poradziła. Przestać w końcu brać te tabletki antykoncepcyjne człowieku!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie miałem satysfakcji z porównywania się do ludzi ktorzy maja gorzej niz ja.

Ale ty jesteś #!$%@?. xd
Czy naprawdę trzeba ci tłumaczyć 2 razy prostą rzecz? Masz prawdopodobnie lepiej w życiu niż większość
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Dzięki, właśnie przeczytałem że co 6 sekund umiera dziecko z głodu. A ja mam kanapke z salami w plecaku i nawet nie chce mi sie jeść. Wygrałem życie XD
  • Odpowiedz
@Dupeg: Żebyś wiedział że wygrałeś, myślisz że będziesz miał kiedyś lepiej? Że będzie jakieś niebo, albo drugie życie?
A ty je spędzasz na #!$%@? po cichu, bo jesteś zbyt #!$%@? żeby powiedzieć swoje zdanie na głos. Bez urazy, pewnie jesteś spoko ziomek, ale lepiej mówić co się myśli (poza internetem).
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Nie jestem osobą wierzącą. Za każdym razem jak kogoś upominałem kończyło się to jeszcze większym #!$%@?, wiec przestałem to robić. Ostatnio gdy upomniałem jedną laske w busie ze juz 3 raz wlazła mi na stope to usłyszałem "o co Panu chodzi, przeciez tłok jest!" i od razu dolaczyl sie ok. 30letni biały rycerz(jakis random, nie jej znajomy i nie typowy seba) stwierdzajac ze nie radzi mi sie tak odzywać do
  • Odpowiedz
@Dupeg: Ja już się nie dziwię czemu w Polsce tyle samobójstw. Na wakacje do Włoch czy Hiszpanii, Grecji czy na Bałkany albo Portugalii, Turcji nie jedź. Prawdopodobnie tak ci skoczy ciśnienie, że nastąpi wylew krwi do mózgu.
  • Odpowiedz