Wpis z mikrobloga

Odpowiedź na wideofelieton: http://goo.gl/D6YgC9

Pani #dziennikarz, w swoim wideofelietonie poruszyła bardzo ważny temat, który nam, twórcom najpopularniejszej polskiej aplikacji dla kierowców, bardzo leży na sercu. Chodzi o bezpieczeństwo #kierowcy w kontekście rozpraszania jego uwagi. #yanosik jest tak projektowany, aby interakcja z użytkownikiem była minimalna, szybka i wygodna.

Wspomniany #felietion zmotywował nas do napisania tego krótkiego poradnika.
Aby sprawić, żeby korzystanie z aplikacji było równie bezproblemowe jak korzystanie z radia samochodowego, sugerujemy:

- przed wyjazdem wprowadzić wszystkie dane do aplikacji (np: cel podróży)
- w czasie jazdy nie używać innych aplikacji (w Yanosiku mamy #nawigacja, stacje benzynowe, restauracje a nawet informacje o autostopowiczach)
- jeśli czujemy się niekomfortowo ze zgłaszaniem i potwierdzaniem nie jest to wymagane, aby korzystać z systemu Yanosik (dla wygody pozostałych przyciski są duże i bardzo wyraźne)
- sugerujemy korzystać z holdera
- wybrać aplikacje z komunikacją głosową
- jak najrzadziej zerkać na mapę w czasie jazdy i zaufać wskazówkom głosowym
- mapę sprawdzać na postoju
- skorzystać z naszych urządzeń dedykowanych np: Yanosik GT

Bardzo dziękujemy za użycie naszej aplikacji podczas testu. Towarzystwo aplikacji Google Maps wartej miliony dolarów jest dla nas wyróżnieniem

Pani Redaktor! W podziękowaniu za poruszenie tego ważnego tematu i wywołanie dyskusji, która na pewno przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na polskich drogach, mamy dla Pani prezent - holder na telefon.

#technologia #yanosik #aplikacje
Pobierz
źródło: comment_RGlOI639SKt3A9cKkywIjBhV93y07cvI.jpg
  • 8
@Yanosikpl: Dupa ich boli, bo pieniądze z kontroli się nie zgadzają - róbcie dalej swoje, wielkie gratulacje i podziękowania za pomysł na tę aplikację - ile kasy dzięki niej zaoszczędziłem, to tylko ja wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)