Wpis z mikrobloga

@molhubert: jeżeli ktoś jest przedsiębiorcą a jego przedsiębiorstwo było znane z malwersacji, to tak. jeśli ktoś był członkiem partii, której rządy z perspektywy czasu możemy oceniać nie tyle jako nieudolne, ale jako skorumpowane, to tak. i należeć do jakiejś partii a być doradcą premiera czy ministra to gruba różnica. generalnie to najlepiej nie patrzeć w przeszłość, pełna abolicja dla łapówkarzy i jedziemy dalej nie ma co rozpamiętywać :D trzeba być
  • Odpowiedz
@stefekburczymuha: pół twojej odpowiedzi to freudowska analiza mojej osoby, a drugie pół to oranie chochoła. jeżeli masz jakieś tajne informacje o petru, to z wielką chęcią bym przeczytał. tylko proszę o rzetelne informacje, a nie #!$%@? wywróżone afery, typu ta z wyciekiem maili. bo np. tekst

bo należy do środowiska które jest znane z nieuczciwości i miał swój udział w rządach jako doradca

to nie jest zarzut, który normalny człowiek
  • Odpowiedz
@paziu: ty potrzebujesz prawomocnego wyroku sądu, no chyba że chodzi o przeciwników politycznych, wtedy opinia redaktora z tv wystarczy. jestem pewny nie siebie, ale swojej wiedzy. powiedz mi jakie ty masz podstawy teoretyczne i praktyczne żeby oceniać politykę? i skoro taki ze mnie idiota a z ciebie taki mondrala, to czemu w Polsce jest tak #!$%@??

nie no jasne, żaden zarzut. bycie doradcą premiera i ministra finansów podczas których rządów
  • Odpowiedz
@stefekburczymuha:

ty potrzebujesz prawomocnego wyroku sądu, no chyba że chodzi o przeciwników politycznych, wtedy opinia redaktora z tv wystarczy.

kolejny raz potwierdzasz, że gówno wiesz o innych, ale zdanie już masz wyrobione od A do Z. pewnie zaraz mi wywróżysz ze wspomnianego już miejsca jaki mam numer buta i kartę pacjenta?

powiedz mi jakie ty masz podstawy teoretyczne i praktyczne żeby oceniać politykę? i skoro taki ze mnie idiota a z ciebie taki mondrala, to czemu w Polsce jest
  • Odpowiedz
@paziu: bo jesteś zwykłym paziem. po co mam z tobą rozmawiać o ekonomii jeśli nie rozumiesz sposobu działania grup interesów działających w polityce.

i ja nie pisze o tym co osiągnęliśmy, bo zbudować coś za kredyt to nie sztuka. ja piszę tylko o tym jaki #!$%@? system prawny mamy
  • Odpowiedz