Wpis z mikrobloga

@stefekburczymuha: ja #!$%@? xD jestem za petru i sram na takie parchy, ktore mowia innym jakich pogladow czlowiek powinien sie wstydzic lub nie.

dla odmiany nie #!$%@? sie, czy ktos jest katolikiem, oglada rydzyka, lyka populizmy jk, zyje w utopijnym swiecie z pieniedzy rodzicow itp. nie odpowiada mi obecna sytuacja w kraju, ale jestem w stanie jakos przezyc to, ze ktos moze miec inny system wartosci od mojego.

raz na jakis
@paziu: ty się bawisz w bycie fajnym, ale nie rozumiesz, że to nie wybory na miss świetlicy, tylko wybory ludzi którzy będą rządzić tym krajem. w #!$%@? mam jaki kto ma światopogląd i w co wierzy. mnie interesuje czy ktoś jest uczciwy, chce służyć krajowi i doprowadzić go do świetności, a ten twój medialny pachołek petru to jedynie kukła mająca przyciągnąć takich naiwniaczków, którzy #!$%@? się znają, ale w związku z
@stefekburczymuha:

gówno mnie obchodzą twoje poglądy


Mnie twoje też.

to nie masz instynktu samozachowawczego


Jeżeli boli cię to że inni myślą inaczej to najprawdopodobniej nie masz rozumu.

ale to że czytasz niusłika czy tam gazetę polską i oglądasz wiadomości w tv


Tylko Wykop! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

wam wystarczy odświeżyć image i
@molhubert: na pewno przeczytałeś to co napisałem? matura niezdana czy zła wola? ostatni raz pisze do ciebie i tobie podobnych. nie ma znaczenia o jakich poglądach osoba rządzi: wolnorynkowych, socjalistycznych itd. ważne jest jedynie to, czy jest uczciwa. chętnie bym zobaczył u władzy osobę o przeciwnych poglądach do moich, ale do bólu uczciwą i oddaną.

Jeżeli boli cię to że inni myślą inaczej to najprawdopodobniej nie masz rozumu.


nie boli mnie
@stefekburczymuha:

na pewno przeczytałeś to co napisałem?


Tak, nawet kilka razy, bo przez twoją składnie ciężko jest to zrozumieć za pierwszym razem.

ostatni raz pisze do ciebie i tobie podobnych


Ooch, dziękuje łaskawie.


ważne jest jedynie to, czy jest uczciwa


To może zdefiniuj czym według ciebie jest uczciwość, lub powiedz dlaczego niektórzy politycy tacy nie są.

powiedz mi jakie masz kompetencje, żeby oceniać politykę? skończyłeś prawo, ekonomie?


A ty? Każdy ma
To może zdefiniuj czym według ciebie jest uczciwość, lub powiedz dlaczego niektórzy politycy tacy nie są.


@molhubert: odsyłam do encyklopedii. ja nie mam własnej definicji uczciwości. i tutaj trafiamy w samo sedno. politycy nie są uczciwi, bo ludzie im na to pozwalają. można kraść i kłamać a mimo to ludzie wybierają cię ponownie. no to dlaczego niby nie kraść? wiedza moralna nie jest addytywna
@molhubert: bo należy do środowiska które jest znane z nieuczciwości i miał swój udział w rządach jako doradca. powiedz mi czy pamiętasz KLD lub Unię Demokratyczna? bo jeśli nie, to wiele by to wyjaśniało