Wpis z mikrobloga

@LechuCzechu: nie wiem czy się orientujesz, ale bycie za petru to taki sam wstyd co najmniej, jak bycie za platformą i kaczyńskim. to tak jak by twoja dziewczyna ciągnęła loda na imprezie w pokoju obok a ty byś mówił, że ją kochasz, bo na tej imprezie nie ma fajniejszej dziewczyny. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@stefekburczymuha: ja #!$%@? xD jestem za petru i sram na takie parchy, ktore mowia innym jakich pogladow czlowiek powinien sie wstydzic lub nie.

dla odmiany nie #!$%@? sie, czy ktos jest katolikiem, oglada rydzyka, lyka populizmy jk, zyje w utopijnym swiecie z pieniedzy rodzicow itp. nie odpowiada mi obecna sytuacja w kraju, ale jestem w stanie jakos przezyc to, ze ktos moze miec inny system wartosci od mojego.

raz na
  • Odpowiedz
@paziu: ty się bawisz w bycie fajnym, ale nie rozumiesz, że to nie wybory na miss świetlicy, tylko wybory ludzi którzy będą rządzić tym krajem. w #!$%@? mam jaki kto ma światopogląd i w co wierzy. mnie interesuje czy ktoś jest uczciwy, chce służyć krajowi i doprowadzić go do świetności, a ten twój medialny pachołek petru to jedynie kukła mająca przyciągnąć takich naiwniaczków, którzy #!$%@? się znają, ale w związku
  • Odpowiedz
@molhubert: na pewno przeczytałeś to co napisałem? matura niezdana czy zła wola? ostatni raz pisze do ciebie i tobie podobnych. nie ma znaczenia o jakich poglądach osoba rządzi: wolnorynkowych, socjalistycznych itd. ważne jest jedynie to, czy jest uczciwa. chętnie bym zobaczył u władzy osobę o przeciwnych poglądach do moich, ale do bólu uczciwą i oddaną.

Jeżeli boli cię to że inni myślą inaczej to najprawdopodobniej nie masz rozumu.


nie boli
  • Odpowiedz
To może zdefiniuj czym według ciebie jest uczciwość, lub powiedz dlaczego niektórzy politycy tacy nie są.


@molhubert: odsyłam do encyklopedii. ja nie mam własnej definicji uczciwości. i tutaj trafiamy w samo sedno. politycy nie są uczciwi, bo ludzie im na to pozwalają. można kraść i kłamać a mimo to ludzie wybierają cię ponownie. no to dlaczego niby nie kraść? wiedza moralna nie jest addytywna
  • Odpowiedz
@molhubert: bo należy do środowiska które jest znane z nieuczciwości i miał swój udział w rządach jako doradca. powiedz mi czy pamiętasz KLD lub Unię Demokratyczna? bo jeśli nie, to wiele by to wyjaśniało
  • Odpowiedz