Wpis z mikrobloga

@maniac777: Wybacz, dziala to inaczej. W sluchawce slyszymy ze "ktos" sie rozlaczyl, co jest walem a jezeli ktos odlozy telefon to nabija mu nadal minuty. Dziala jezeli ktos jest nieswiadomy ze sie nie rozlaczyl
  • Odpowiedz
@psik64: Przecież napisałem z "wyjątkiem roamingu". Roaming to oczywista sprawa, ale w kraju wg mojej wiedzy nie da się zapłacić za połączenie z zagranicy.

@Klockowatyyy: Dobra... ale czy potrafisz wyjaśnić mechanizm obciążania za połączenie przychodzące? W cennikach rodzimych operatorów brak takiej usługi (przynajmniej ja nie widziałem).
  • Odpowiedz
@maniac777: moze w zwiazku z usunieciem roamingu eu w 2017 zrobili juz jakies kroki i teraz nie płaci sie za polaczenia przychodzace z krajow eu, czy na pewno to nie wiem, od kilku lat mam abo i nie zwracsm uwgai. Kilka lat temu zanim mialem abonament na pewno placilo sie za odebrane polaczenia z krajow eu. Po odebranej i zakonczonej rozmowie przychodził sms z informacja ile sciaga nam z konta
  • Odpowiedz
@psik64: to jest roaming. Odebranie polaczenia w czasie gdytelefon jest podlaczony do zagranicznej sieci moze byc platne. O tym pisalem.

Wskaz sytuacje w ktorej mozesz zaplacic za odebrane polaczenie bez roamingu.
  • Odpowiedz
@psik64: dobrze. Teo opisz doladnie sytuacje w ktorej placisz za odebranie polaczenia gdy telefon osoby odbierajacej jest zalogowany w sieci macierzystej a nie podpia sie akurat do sieci sasiedniego kraju.
  • Odpowiedz