Wpis z mikrobloga

Korwin odwiedza okupowany przez Rosję Krym czym budzi międzynarodowe - małe, ale jednak - oburzenie, a stamtąd niemal bezpośrednio leci do Moskwy.

Normalnemu człowiekowi to powinno zdjąć klapki z oczu, ale nie kucom, bo przecież #korwin to religia. Nikt nie pyta, kto i dlaczego dźgnął go kiedyś nożem, nikt nie pyta jak on to robi, że na każdą kampanię wydaje setki tysięcy złotych "z własnej kieszeni". Specjalnie w cudzysłowiu i nie chodzi mi o to, że tak naprawdę kasę bierze ze zbiórek - no chyba, że wypad do Moskwy nazwiemy zbiórką.

Śmiej się, że #petru bierze kasę od banków. Śmiej się, że Platforma jest kupiona przez Niemcy. Nazwij mnie lewakiem, bo Korwin na pewno nie jest rosyjską wtyką, bo ty to na pewno wiesz.

#bekazkorwina #bekazkuca #4konserwy

  • 36
  • Odpowiedz
@konradk: zjadą Cię, to jest święta religia, a korwin jest wybrańcem :)
btw. nikt nie wie, co się dzieje za fasadą mediów i PR, mamy dwa światy, ten wykreowany i ten prawdziwy, do którego wyborcy nie mają wstępu. Dotyczy się to Petru, PiSu, PO jak i Korwina.
  • Odpowiedz
zjadą Cię, to jest święta religia, a korwin jest wybrańcem :)


@AntiPlay: przyzwyczailem sie :) mnie to juz jedynie bardzo bawi jak ludzie są naiwni :) "tym razem hurr durr bedzie wiecej niz 5% ty #!$%@?, lewaku jeden!" :) I tak juz od kilkudziesieciu lat :)
  • Odpowiedz
@konradk: zresztą to, czy JKM jest agentem wpływu, to temat środowisk wolnościowych od lat i pojawia się w kierownictwie każdej partii, którą Korwin zakłada. W UPR od lat to rozważają, w KNP teraz to samo. Od zawsze, zadaniem Korwina jest zebranie wolnościowców, zrobienie super kampanii, a na końcu #!$%@? tego głupimi wypowiedziami. Jest kurkiem bezpieczeństwa. Głosowałem na niego, wpłacałem pieniądze i czuję się mocno oszukany. Idee wolnościowe mają szanse się przebić,
  • Odpowiedz
@konradk: Mam gleboko gdzies swira w muszcze, ale takie teorie spiskowe po prostu rozkladaja mnie na lopatki.

Czy naprawde ktos wierzy, ze polityk na uslugach jakiegos kraju oficjalnie jechalby do niego po dalsze instrukcje? To nawet w latach 40-stych radzieccy szpiedzy byli bardziej dyskretni i profesjonalni :D
Kasa na kampanie Korwina pochodzi z Moskwy? Silne mocarstwo ryzykowaloby miedzynarodowy skandal gdyby wydalo sie, ze nieoficjalnie finansuja kampanie wyborcza jakiejs partii kraju UE.
  • Odpowiedz
@konradk: Taa i Putin mu płaci ten hajs do ręki a potem on wraca z walizką. Tak jak kolega wyżej napisał ta teoria jest po prostu idiotyczna. Bardziej się trzyma kupy że mu jasczuroludzie płacą
  • Odpowiedz
@piesogrodnika:

Silne mocarstwo ryzykowaloby miedzynarodowy skandal gdyby wydalo sie, ze nieoficjalnie finansuja kampanie wyborcza jakiejs partii kraju UE.


bron boze nie bronie tego oszoloma tylko zauwaz ze to byloby to samo mocarstwo ktore mialo za soba takie skandale jak uzbrojenie rebeliantow w bron ktora zestrzelila samolot panstwa UE oraz na bez krempacji zaczela okupowac teren innego suwerennego kraju, takze mysle ze akurat ten skandal z korwinem mogliby - o ile bylaby
  • Odpowiedz