Wpis z mikrobloga

@korynt: Privacy badger+HTTPS everywhere+ublock ze wszystkimi filtrami+modyfikowanie pliku host. Disconnect i ghostery mają w moim przekonaniu szemraną opinię.
  • Odpowiedz
@a231: Disconnect przynajmniej ma otwarty kod, więc ktoś go pewnie już przeglądał i są większe szanse, że jest legitny :p poza tym zarzekają się, że nic nikomu nie sprzedają i kochają naszą prywatność ;) chociaż zważywszy na fakt, że teraz większość serwerów jest w usa, to domyślam się, że i tak to ktoś przegląda..

@moooka: Niestety, ale używam głównie chrome, strasznie ciężko mi się przenieść na firefoxa, bo
  • Odpowiedz
@InternetExpIorer: Nawet dałeś radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@moooka: Że tak się zapytam, masz okazję pracować na wielu kartach w firefoxie? Zdaje się, że firefox dopiero niedawno dostał możliwość wznawiania sesji po wyłączeniu programu. Jak to się sprawuje? Zdarzają się błędy, że poprzednia sesja się nie wgrywa? :>
  • Odpowiedz
@korynt: Nie używam wbudowanego mechanizmu sesji, korzystam z dodatku sessionmanager, w nim można ustawić wszystko co zechcesz. Ale z tego co się orientuję wbudowany mechanizm działa w firefoksie już od lat, parę lat temu nie spełniał moich oczekiwań więc zacząłem używać powyższego rozszerzenia, także co do błędów za bardzo się nie wypowiem, czasem się pewnie zdarzają, ale firefox robi kopie zapasowe sesji więc o ile znasz temat nic nie powinno
  • Odpowiedz
@moooka: @a231: No to najwyraźniej wcześniej nie było to domyślnie włączone i po prostu nie zauważyłem, że takie coś istnieje ( )

No i właśnie na tym, żeby to było niezawodne mi zależy, bo w chrome przywrócenie sesji już nie raz uratowało mi dupę, a przeważnie mam około 40-50 kart otwartych.
  • Odpowiedz