Wpis z mikrobloga

#feels
grudzien czas podsumowian:
grudzien 2014- smierc ojca
luty- firma plajte strzela
kwiecien - emigracja
czerwiec- rozwy dojezdza
sierpien- pozar mieszkania w Polsce, ubezpieczenie zabiera bank, kredyt tak bardzo mozno
wrzesien- odkrywam zdrade rozowego
pazdziernik - rostanie
grudzien 2015 - samotnosc i zal...
gorzej nie bedzie...z nadzieja w nowy rok...
sorry za zale...
  • 74
  • Odpowiedz
@jacek_soplica: @Blaskun: @DFENS: dzieki za slowa wspolczucia...bedzie, co nas nie zabije to nas wzmocni. Dlugo sie zbieralem na ten wpis, hehe na nocna oczywiscie, zawsze obserwuje nigdy nie udzielam sie. Teraz plan to wyjsc z alkoholizmu i poznac kogos nowego. Ps 7 lat jak psu w dupe tych lat nikt nie wroci.
  • Odpowiedz
@h3lloya: w sierpniu jak dowiedzialem sie o zdradzie... ja emigracja UK, a prawica mocno a zdrada z arabem... #!$%@? no nie wiem co powiedziec sorry pijany jestem, zawsze mowie ostatni raz....
  • Odpowiedz
@Blaskun: wlasnie o to chodzi ze planuje z tego wyjsc, jutro sie przeprowadzam...moze to cos zmieni, kiedys nie potrzebowalem alkoholu do szczesliwego zycia, dzis nie potrafie zasnac bez tego... typowy mati 100f oszczedzam na powrot co miesiac. Ale wezme sie za siebie... przezyje samotne swieta na barszczu knorra i pierogami z polskiego sklepu... potem jakos to bedzie. Boje sie tych swiat...nie ma rozowego ktorego mimo wszystko kocham i rodziny obok...
  • Odpowiedz