Wpis z mikrobloga

Mirki, smutno mi bo bardzo podoba mi sie chlopak ktory posiada cechy, ktorymi charakteryzowalo sie wiekszosc moich bylych i ktore posrednio wplynely na to, ze sa moimi bylymi :( Ale mojej podswiadomosci zdaje sie to nie przeszkadzac.
Ow #niebieskipasek jest tak superinteligentny, ze lece na niego jak jakas #!$%@? cma do zarowki. Pomijajac ze ma cechy charakteru ktorymi moi byli dali mi po dupie, to nie jest on jakos specjalnie mna zainteresowany. Stad tez moj SMUTEKx2.
Moj SMUTEKx3 jest taki ze wspollokatorka odprawia tarlo za sciana a ja jutro kusze wstac o 6. Ale to najmniej mnie trapi.

#gorzkiezale #zalezdupy #feels #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
wspollokatorka odprawia tarlo za sciana a ja jutro kusze wstac o 6


@soma_: korki do uszu polecam. Nie wiem jak ktoś może mieszkać bez tego wynalazku. Codziennie spać z korkami to pewnie niezdrowo, ale możliwość użycia tego pięknego wynalazku umożliwia mi sen kilka razy w miesiącu, kiedy sąsiedzi lub lokatorzy mają ochotę na posiedzenie chwilę dłużej.
  • Odpowiedz
ze ma cechy charakteru ktorymi moi byli dali mi po dupie, to nie jest on jakos specjalnie mna zainteresowany.


@soma_: Gdyby był zainteresowany, a co gorsza by to ostentacyjnie okazywał, Ty nie byłabyś zainteresowana nim.
  • Odpowiedz
@soma_: jak chcesz. Ja ustawiam budzik na maksymalną głośność i kładę na parapecie nad łóżkiem, nigdy nie zdarzyło mi się go nie usłyszeć. Ważne tylko, żebym często zmieniał dźwięk alarmu, inaczej się przyzwyczajam.
  • Odpowiedz
@soma_: Ale spokojnie, żadna #logikarozowychpaskow tylko odwieczne prawa natury. ;)

To, że Twoje poprzednie związki się rozpadały nie oznacza że każda z cech któregoś "ex" skazuje kandydata na porażkę. Jeżeli któryś z nich by seplenił, to odrzucałabyś każego sepleniącego się w przyszłości (pomijając atrakcyjność tej cechy). Fakt że byli oni inteligentni, nie może przekreśalć już kadego inteligentnego. Rozpad związku to zazwyczaj wiele składowych, nie tylko wina jednej cechy. Po za tym
  • Odpowiedz