Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie pobieram prawie 250 mb aktualizacji ;) jupiiiii.
dziś nocka nie przespana ;)

#android i #marshmallow 6.0 mam nadzieję.

Czytałem jakiś czas temu że mój model ma dostać aktualizację wcześniej ;) może akurat to to ;)

#chwalesie

Pytanie do Wszystkich z #smartfon i #lgg3 #telefony #technologia #android #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Czy u was ktoś już jest po aktualizacji?
Ktoś może rozwinąć temat?
A może ktoś juz ma 6.0?
CHI77OUT - Mirki właśnie pobieram prawie 250 mb aktualizacji ;) jupiiiii.
 dziś nocka...

źródło: comment_KvZQ324iBNt8UNTTOY9U7DvTWdqfu7m5.jpg

Pobierz
  • 19
@matti05: bardzo mozliwe. zrobie jeden myk zaraz. przeniose app z tel na karte. musze miejsca zwolnić troche. dam znac co sie bedzie z tym działo dalej. mam nadzieje ze wszystko bedzie bezpieczne. ;)
Dodam jeszcze tak od siebie. nie polecam sie bawić tel podczas aktualizacji; np przerzucania app z tel na sd, #!$%@? mnie z launchera i przystawilo mi fabryczne. ale wszystko jest na miejscu. nie wiem czy to wpłynie na działanie niepożądane tel.
  • 0
@kojos: Też nie miałem pojęcia co to będzie. Dopiero patrzę czy sa jakieś zmiany. a możesz mi powiedzieć czego dotyczy ta aktualizacja? jakies poprawki, stabilizacja, oco w niej chodzi?
Zajmowała sporo i w nocy mi się pobieralo.
@CHI77OUT: apps/framework - removed LGDefaultAccount - added Ims (+ framework) - added LGLTECall - added LGMemo - updated all LG apps and more

binaries - updated various binaries (wifi, sensors, storage, etc) - added ipsecclient & ipsecstarter

libs - stagefright fixed - nfc & bluetooth updated - audio libs updated - LG libs updated (ims, parser, etc) - lots of other libs updated

other - new audio codecs' improvements - lg
@kojos: oka. dzięki za info. Czyli mam rozumieć że dla LGG3 nie bedzie Marshamallowa? 6.0
Hak mniemam to tylko poprawki? Jednakże mam nadzieję iż są one odczuwalne. Czy wiesz może czy jakies ciekawostki sa dodane prócz tych poprawek? mam na mysli jakieś dodatkowe opcje.