Wpis z mikrobloga

Jeden z ojców założycieli #kod dostał orgazmu, bo zobaczył zmanipulowane dane sondażowe. xD

Pompujcie, pompujcie, jak PO w 2006, 2007. Unia Wolności, Unia Demokratyczna, Platforma 2.0 albo jak kto woli Nowoczesna PO musi wrócić. Przecież Żydzi znowu muszą mieć swoich u władzy. Przecież postkomuniści nie mogą być w opozycji. Nie po to dali się wsadzać do więźnia, by teraz być opozycją.
#bekazkod #polityka
Pobierz LaPetit - Jeden z ojców założycieli #kod dostał orgazmu, bo zobaczył zmanipulowane da...
źródło: comment_bwxtYlGPDd8r6ua9Z4ZKtYfpZVRXCQ9z.jpg
  • 2
@LaPetit: Kiedyś tego człowieka szanowałem. Był autorem jednych z pierwszych polskich materiałów dot. HTML. Choć kiepskich to jednak pierwszych. Straciłem złudzenia gdy naiwnie wdałem się w dyskusję z nim na FB. Zachowywał się na poziomie dzieci neo. Może pozostał mentalnie w tamtych czasach. Szkoda.
@MiKeyCo: tak, ja też bardzo szanowałem, ale odkąd zaczął robić wykresiki i manipulować nimi, przekonując, że dzięki PO-PSL jest dobrobyt w Polsce i jest fantastycznie, za co później dostał posadkę w Głównym Urzędzie Statystycznym, tak straciłem do niego szacunek całkowicie.

Propsowałem mocno jego wkład w rozwój internetu w Polsce, ale niestety, za zaangażowanie polityczne Paweł Wimmer dla mnie praktycznie nie istnieje.