Wpis z mikrobloga

@MoralneSalto: no cóż, zaplecze finansowe solidne, teraz tylko zbadać rynek i ruszać. Kilka porad:
- żadnych kredytów w 1 roku działalności (są strasznie drogie)
- generować jak największy ruch na kontach (przyszłościowo w drodze po jakikolwiek kredyt czy też linie kredytową)
- znaleźć dobrego księgowego (nawet jeśli studiujesz finanse, bo z reguły nie ma się obycia z biznesem i przepisami, a rozpisywanie zdarzeń na kontach teowych to jednak nie to
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: wręcz przeciwnie. Demon (Artur) dorobił się całkiem ładnej kasy, jasne, to były inne czasy, a i konkurencja znacznie mniejsza. Katosy, to Katosy, to jest inna bajka (szczególnie jakby patrzeć przez pryzmat czynszu za lokal), a w Chorzowach to raczej domowi tatuatorzym choć rzeczywiście, coś na Wolce, kajś w anfarcie jest. I jasne, 50% procent potencjalnych klientów zadowoli byle flek na klacie, ale - jak niegdyś u Demona - znajdą
  • Odpowiedz
@janek_kos: o nim to historia na kilka wpisow :) czlonek znanego gangu, handel robolami na ukraine, wyroki za sutenerstwo itp. Zaden wysoko postawiony, po propstu cwaniak, manipulant i kombinator
@michal310: dziekuje za porady :) przede mna i tak sporo czytania
@ReksioZaglady: pomysle, tego wcześniej glebiej nie rozpatrywalam, tylko gadalam ze znajomymi bo sama jestem lekko wydziarana
  • Odpowiedz
@spere: nie poszedl w jego slady na szczęście. Stary go zabieral na imprezy typu mayday w wieku 13lat, razem pili itp. Wtedy to byl tatus kozak, teraz przegryw bo musi się ukrywac, nie moze wychowywac swojej mlodszej corki, kontakty sie potracily, większość jego paczki z młodości teraz ma normalne zycie, a on? Zyje wspomnieniami z tamtej części zycia
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: Hodowlę bobrów i ich wypożyczalnie. Wyobraź sobie ile osób ma na swojej posesji drzewo, którego chciało by się pozbyć. Niestety nie mogą wyciąć, bo muszą zapłacić Urzędnikom kilka tysięcy złotych. I w tym momencie wkraczam ja i moja firma -Firma wpożyczalni bobrów. Wypożyczam bobra na 3 dni, przywiązuje wokół drzewa, a bobr je ścina. Urzędnik nie może na ciebie nałożyć mandatu, bo drzewo zostało ścięte drogą naturalną.

Potrzebuje tylko
  • Odpowiedz