Wpis z mikrobloga

49 wyroków, #!$%@? tam


@plumkajacy_kalafior:
Czyli potwierdza, że nie masz pojęcia czego się tyczyły.
Po PIS zostało 200 niezrealizowanych.
Ale pomińmy to. Z tego co mi wiadomo, te 48 wyroków nie dało się zrealizować z 2 głównych powodów. Albo nie było sensu ich realizowac, to ustawa nie weszła w życie. Zaś druga część, wymagałaby zmiany kolejnych ustaw, co czasem trwa latami (konsultacje, zmiany w 20 innych ustawach powiązanych itd)! Więc z
@text: a co powiesz na to, że ustawa o TK, ktora zostałą uznana za konstytucyjną ( z wyjątkiem 1 zapisu), zresztą przecież nowo uchwalona, została złamana przez PO przy wyłanianiu kandydató na sędziów? Tak tak, z pospiechu panowie z PO zastosowali stare procedury ze starej ustawy. Chyba nikt nie raczył nauczyć się tych z nowej ustawy....

Czyżto nie rechot zrządzenia losu ?
@6c6f67696e:
A bo przyjacielu to nie odbywa się tak jak samorząd szkolny w liceum. Posiadanie własnych ludzi w określonych miejscach nie znaczy, że kierujesz nimi w każdym ruchu - tym bardziej w sytuacji TK, którego działalność oceniana jest przez cała społeczność akademicką (a ci sędziowie nie pozwolą sobie tak łatwo na kompromitacje, oj nie). Naciski wywiera się w sytuacjach kluczowych, co pozwala również odrzucić jakiekolwiek podejrzenia.
Przechodząc teraz do konkretnego naszego
A bo przyjacielu to nie odbywa się tak jak samorząd szkolny w liceum


dlatego taguję #heheszki

Przechodząc teraz do konkretnego naszego TK osobiście uważam, że jedyną osobą niegodną go i oczywiście polityczną jest prof. Rzepliński


co dokładnie wpłynęło na tą opinię? bo przyznam, ze zanim zaczęło się to wszystko w październiku to w przed wakacjami miał trochę słabych posunięć (głównie o nieudostępnianie danych w trybie dostępu do informacji publicznej)

@Iloveangelamerkel:
O samym zalążku sprawy mówisz, że to nie na temat


@plumkajacy_kalafior:
to ty o tym mówisz, bo z braku argumentów jak zwykle chcesz rozmwiać na tematy poboczne.
Ja ci tylko napisałem, że mieszasz 2 sprawy manipulując. Bo wyroki o których wspominasz, mają się nijak do tego wyroku (przy okazji pokazują że masz gówno wiedze na ten temat i jestes populistą). I już cię na tyle dziś pzonzałem, że twoja taktyka to
@6c6f67696e:
A jeżeli to była heheszka to przepraszam, za dużo tutaj miernych trolli i nie wyrabiam.
A co do prof. Rzeplińskiego jego wszelkie wystąpienia medialne w których komentarze polityczne wydawał są niedopuszczalne, a było ich sporo ponadto jeżeli mnie pamięć nie myli to on jest specjalistą w zakresie kryminologii, która niewiele ma wspólnego z wykładnią i teorią prawa.
A co do prof. Rzeplińskiego jego wszelkie wystąpienia medialne w których komentarze polityczne wydawał są niedopuszczalne, a było ich sporo ponadto jeżeli mnie pamięć nie myli to on jest specjalistą w zakresie kryminologii, która niewiele ma wspólnego z wykładnią i teorią prawa.


@Iloveangelamerkel: ok. ja bym chciał, żeby na czele TK stał ktoś kogo odrobinę bardziej szanuje (bo z tym dostępem do informacji publicznej to sobie nieźle w #!$%@? przygrali) ale