Wpis z mikrobloga


O jak mnie to w-----a jak ludzie hejtują jakieś niepopularne hobby. "O k-----e Mirek ile Ty masz lat, że sklejasz i malujesz figurki, 12? He he, get a life".

Moje figsy są droższe od twojego samochodu ty stara bulwo, zazdrościsz, że w przeciwieństwie do ciebie mam co robić po pracy prócz picia browara i oglądania W11?
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Urist_McTiberian: Bo łatwiej jest próbować wyśmiać niż zauważyć, że ktoś poświęca mnóstwo czasu na jakieś hobby i daje mu to sporo radości. No i niewiele osób myśli o tym, że takim podejściem łatwo może wywołać u kogoś rezygnację z tego co lubi.
Szkoda że niewiele osób widzi jak osoba z pasją wygląda opowiadając o swoim zainteresowaniu.


A co do tych wycieczek osobistych...To i tak to zlewam. Ktoś kiedyś mądrze
  • Odpowiedz
@timorex: Grałem kiedyś w 40k, zacząłem pod koniec 3 edycji i skończyłem chyba na 5. Obraziłem się na system za straszny powercreep ale nadal mam gdzieś walizkę z CSM. Przerzuciłem się na Infinity - ładniejsze figurki, ciekawsze zasady, dobry balans wenątrz frakcji i pomiędzy nimi. Zdecydowanie Inf >>> 40k
  • Odpowiedz
@el009: Porównywanie systemu skirmishowego z klasycznym bitewniakiem jest trochę bez sensu, to po prostu kwestia preferencji, więc jakiekolwiek x >>>> y jest nieco z d--y :/
  • Odpowiedz