Wpis z mikrobloga


O jak mnie to #!$%@? jak ludzie hejtują jakieś niepopularne hobby. "O #!$%@? Mirek ile Ty masz lat, że sklejasz i malujesz figurki, 12? He he, get a life".

Moje figsy są droższe od twojego samochodu ty stara bulwo, zazdrościsz, że w przeciwieństwie do ciebie mam co robić po pracy prócz picia browara i oglądania W11?
  • 64
  • Odpowiedz
@timorex: jak ktos to kupuje to moze i moja siostra by sie tym zajela, bo nudzie sie jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba, ze rynek maly i boisz sie o konkurencje, ale jak nie to daj wiecej info :)
  • Odpowiedz
@timorex: Czyli jednak robisz to co Ci wypominaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Malujesz i ustawiasz jak zabawki dzieci.

Hobby jak hobby, nie twierdze, ze zle, ale nie dziw sie innym, ze nie rozumieja tego.

Skoro sie w tym realizujesz Twoja rzecz, ale Ty tez oceniasz innych, a oni Ciebie, wiec wyluzuj.
  • Odpowiedz
@timorex: E tam, musisz po prostu zdać sobie sprawę z tego, że znaczna większość ludzi czerpie energię życiową z porównywania się z innymi (oczywiście na własną korzyść), dzięki czemu sami mogą przez chwilę zapomnieć o własnych kompleksach, czasem nie do końca uświadomionych. Olać ciepłym moczem i iść dalej. I zauważ, że przy okazji robisz dokładnie to samo, co oni :D

Moje figsy są droższe od twojego samochodu ty stara bulwo,
  • Odpowiedz
a potem ich oceniłeś, pokazałeś że jesteś w jakiś sposób od nich lepszy xDD


@ojacieniemoge: zrobił to w ramach rewanżu. Nie odwiedził przecież bulwy w domu i nie powiedział "ale masz ujowe gównozainteresowania".
  • Odpowiedz
@jos: Dla mnie nie ma żadnej różnicy :P Chodzi o pewien wzorzec zachowania. Warto pracować nad poczuciem własnej wartości, dzięki czemu takie rewanże będą niepotrzebne. Przecież go nie krytykuję, chcę tylko pokazać, że nie ma co dawać się wciągać w takie gierki, warto dojść do ładu ze sobą - a wtedy można w spokoju robić swoje i olewać opinie innych. Świata nie zmienisz (Paolo Coelho mode on), lepiej uświadomić sobie,
  • Odpowiedz