Wpis z mikrobloga


O jak mnie to w-----a jak ludzie hejtują jakieś niepopularne hobby. "O k-----e Mirek ile Ty masz lat, że sklejasz i malujesz figurki, 12? He he, get a life".

Moje figsy są droższe od twojego samochodu ty stara bulwo, zazdrościsz, że w przeciwieństwie do ciebie mam co robić po pracy prócz picia browara i oglądania W11?
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cundelberry: Przestań pisać bzdury i idź w spokoju przeglądać pudelka.

Koleś nigdzie nie napisał, że tylko jego hobby jest dobre. Zwraca tylko uwagę na hipokryzję ludzi którzy wyśmiewają jakieś mało typowe hobby i mówią że powinien zająć się "życiem" a sami siedzą na dupie i nie interesują się niczym poza o-----------m się.

Malujesz pejzaże? O jakie to dorosłe! Potrafisz zajebiście pomalować figurkę (co również wymaga dużej precyzji)? Ile ty masz
  • Odpowiedz
@Cundelberry: Właśnie Ty pokazałaś że nią jesteś. Doczepiłaś się kogoś kto chwali się swoim hobby bo "obraził" szarych ludzi wolących popić browara przed TV niż zrobić coś bardziej konstruktywnego. To że poczułaś się tym urażona sporo o Tobie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blondeblossom: spójrz jakie wnioski ty wyprowadzasz i zastanów się poważnie nad sobą.
A potem przeczytaj co on napisał:
"Moje figsy są droższe od twojego samochodu ty stara bulwo, zazdrościsz, że w przeciwieństwie do ciebie mam co robić po pracy prócz picia browara i oglądania W11?"
Czyli jeżeli ktoś ma czelność krytykować jego dziecinne hobby to znaczy że jest starą bulwą która wraca do domu i pije p--o oglądając w11.
Naprawdę
  • Odpowiedz
Wypadałoby kiedyś wyrosnąć z zabawek i malowania figurek z bajek, ale skoro masz 26 lat to chyba już dla ciebie za późno.

O właśnie o cos takie mi chodzi ;) to powiedz mi czym jest "odpowiednie" hobby ?


Sport, muzyka, taniec, malowanie, książki,

MALOWANIE


@
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Ja nie maluję portretów ani pejzaży, co ty się tak tego uczepiłaś? Wyraźnie napisałam że jest bardzo dużo różnego rodzaju hobby, a on sobie wybrał akurat malowanie figurek (czym zajmują się z reguły nastolatki w wieku dojrzewania, taka prawda, to nie jest opnia, tylko fakt) i ma pretensje do ludzi, że mu to mówią. I nazywa ich bulwami i generalizuje we wnioskach że te bulwy siedzą pewnie tylko przed
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Ano jeśli kolega by malował jak pic rel: To faktycznie, byłoby się z czego pośmiać :D
Mimo wszystko, szanuję to hobby, sam zbieram i maluję, chętnie bym znalazł kogoś do gry, ale póki co to mogę pomarzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@timorex: Wyjątkowo solidne malowanie, naprawdę masz się czym chwalić Mireczku, trzymaj się w tym hobby, może kiedyś się spotkamy ( ͡º
U.....n - @blondeblossom: Ano jeśli kolega by malował jak pic rel: To faktycznie, był...

źródło: comment_c0XkEj385o8U5BohRVqPIw42zPCb0KsC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cundelberry: Sama naucz się czytać ze zrozumieniem. Dobrze widać że jego post nie jest super poważny tylko zalatuję ironią i śmieszkowaniem w stylu mirko.

Bardzo pluję jadem. Aż nie trafiam w klawiaturę z nerwów. WIDZLISZ?! ;D

Oh nie straszenie czarna listą! :< Z wytykaniem komuś głupoty i
  • Odpowiedz
@blondeblossom: tak jakby mnie obchodziło co masz do powiedzenia lub czy ciebie to obchodzi.
Idź już na tą czarną liste i przestań mnie wołać dziewczynko.
Skończyły ci się argumenty, nie wiesz co mi odpisać więc teraz nagle odwołujesz się do tego że autor pisał to z ironią.
"ON PRZECIEŻ ZARTOWAŁ, nie pisał tego poważnie", typowe.
  • Odpowiedz
@Urist_McTiberian: Oj od czegoś trzeba zacząć ;D
Ja w sumie szanuje ludzi za każde hobby bo fajnie się słucha jak ktoś z zapałem i błyszczącymi oczami mówi o tym co kocha :) Fajnie jak ktoś potrafi znaleźć coś dla siebie i się tego trzyma. Nawet jak na początku niezbyt dobrze wychodzi to wszystkiego można się nauczyć.
A w figurkach trzeba się bawić w jakieś gradienty poprzez kilka warstw farby i
  • Odpowiedz
@Cundelberry: To nie brak argumentów tylko pokazanie Ci, że sama nie potrafisz czytać ze zrozumieniem skoro nie widzisz w tym wpisie śmieszkowego stylu mirko.

Dziewczynko ;D Dorosłość aż z Ciebie wypływa. Krytykowanie hobby innych ludzi jest przecież dojrzałą postawą.

To się naucz dodawać na czarną listę skoro tak nią straszysz.
Zaczęło mnie to bawić więc do czasu aż nie ogarniesz jak się to robi będziesz się chyba musiała męczyć powiadomieniami
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Mimo wszystko pośmiać się między poradami zawsze można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to jest całkiem zdrowe podejście do zainteresowań, a każda osoba z tymże wynagradza wszystkich którzy wolą się pośmiać i wytknąć że "to przecież dla dzieci" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@blondeblossom: nie było w tym wpisie nic śmieszkowego, jego naprawde wkurza że ludzie się z niego śmieją. przestań zakłamywać rzeczywistość tak żeby ci pasowała pod twój brak argumentów. A na czarnej liście jesteś, nie rozumiem dlaczego są powiadomienia, być może czarnalista tego nie blokuje, nie wiem.
  • Odpowiedz
@blondeblossom:

ruda, piegowata, wredna, ironiczna, bezgranicznie głupia, nieokrzesana, śmiertelnie leniwa, chaotyczna, czyta co jej w ręce wpadnie, bez kija (lub czekolady) nie podchodź bo gryzie!

Wszystko jasne, i po co ja tracę na ciebie czas i nerwy bezgranicznie głupia, nieokrzesana, chaotyczna panno troll.
  • Odpowiedz
@Cundelberry: Fajna wycieczka osobista, gdzie przewodnik? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Widzę że obsługa czarnej listy jednak zbyt ciężka, a tobie też się skończyły sensowne słowa, więc chyba jednak trzeba wyręczyć.
A, ludzie jednak dziwnym trafem mogą być trochę zdenerwowani gdy ktoś wyśmiewa ich pasję i to jak spędzają swój wolny czas. Ale to tylko tak mówię.
  • Odpowiedz
@Cundelberry: Co mnie wkurza to ignorancja, bo ludzie którzy mają jakieś hobby mówią z reguły coś w stylu : "A okej cool". Uwierz mi najwięcej usłyszałem takich teksów od ludzi którzy na prawdę przychodzą do domu po ciężkim dniu pracy w supermarkecie i jedyne co robią to otwierają p--o, no ale Pani wie lepiej co ja miałem na myśli, ale nie gniewam się.

@Urist_McTiberian: Możemy kiedyś zagrać jak
  • Odpowiedz
@Urist_McTiberian: No oczywiście że mają prawo czuć się zdenerwowani, ale nie powinni czuć się zaskoczeni.
Gdybym ja miała hobby bawienie się lalkami barbie to też powinnam się oburzać o to, że ktoś mi mówi że to dziecinne? Nie, to po prostu dziecinne i tyle. Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby @timorex sobie te figurki malował, skoro sprawia mu to przyjemność to to jest najważniejsze! Na tym polega hobby.
  • Odpowiedz