Wpis z mikrobloga


O jak mnie to w-----a jak ludzie hejtują jakieś niepopularne hobby. "O k-----e Mirek ile Ty masz lat, że sklejasz i malujesz figurki, 12? He he, get a life".

Moje figsy są droższe od twojego samochodu ty stara bulwo, zazdrościsz, że w przeciwieństwie do ciebie mam co robić po pracy prócz picia browara i oglądania W11?
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@timorex: Wypadałoby kiedyś wyrosnąć z zabawek i malowania figurek z bajek, ale skoro masz 26 lat to chyba już dla ciebie za późno. To że ktoś nie maluje tak samo figurek jak ty, wcale nie znaczy że nie ma hobby, siedzi przed TV i żłopie piwsko. Jest mnóstwo zajęć hobbystycznych dla dorosłych ludzi. Ty się bawisz jak dziecko i taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@timorex: Sport, muzyka, taniec, malowanie, książki, jest mnóstwo różnego rodzaju hobby, wiele nawet nie znam, każdy człowiek potrafi sobie coś wymyślić. Ważne by było to stosowne do wieku, a nie zabawy w malowanie postaci z bajek albo granie w gry komputerowe. Ale już pal licho z tym w co ty się bawisz, najśmieszniejsze jest to co napisałeś, że jak ktoś nazwie twoje zabawy niepoważnym hobbym dla dzieci to jest to
  • Odpowiedz
@Cundelberry: ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie odwale się bo nie mają Ty też nie masz, zdziwisz się ilu ludzi którzy odnieśli sukces uprawia to hobby no ale tak jesteśmy niepoważni bo mainstream robi co innego, siema xD
  • Odpowiedz