Wpis z mikrobloga

Friendzone wygląda jak:

"Wezmę go sobie schowam do szafki, przynajmniej mam pewność, że zawsze mnie będzie chciał. Tymczasem będę dalej szukała rycerza na białym koniu, a jak nie znajdę to wyjmę tego frajera z szafki.

#!$%@?, to już lepiej powiedzieć NIE i nie #!$%@?ć nic o przyjaźni, niż potraktować kogoś jak gówno.

Zastanawiam się, czy nie powinno się zerwać wszystkich kontaktów i całej znajomości z taką dziewczyną, niż dać się tak poniżyć.

#tfwnogf #rozowepaski #przegryw #friendzone
  • 16
@papalila: O friendzonie dowiedziałem się w lecie. Przez całe miesiące od tego czasu nie było żadnego kontaktu- ot taka mocna przyjaźń.

Problem w tym, że do tej pory to tak bardzo boli i rozstraja człowieka, że czuję ogromną zawiść. I jedyne, co mogę zrobić, to wywalić ją ze znajomych na durnym facebooku. Zauważy to co prawda dopiero za kilka miesięcy, ale przynajmniej ja nie będę miał przed oczami jej imienia i
@mankhoody: z tym domyślaniem to dupa.
Sorry, ale często dziewczyna wcale nie musi się wcale domyślać, że ktoś, kogo traktuje stricte koleżeńsko, coś do niej czuje. Jak facet nie daje żadnych sygnałów, to dlaczego wini kobietę? Wróżką ma być, czy co?
Wbrew mniemaniu niektórych mężczyzn, z kobietą można mieć rownież relacje koleżenskie, a nie tylko "damsko-meskie", ze tak to ujmę.

Jak daje sygnały, a laska wykorzystuje - trzeba sie odciać.
Ale
@agaja:

Sorry, ale często dziewczyna wcale nie musi się wcale domyślać, że ktoś, kogo traktuje stricte koleżeńsko, coś do niej czuje


Ale wiesz, że friendzone to nie to samo, co znajomi, gdzie gość zamieni z laską z kilka zdań, bo np. są razem w klasie, grupie czy coś i się w niej #!$%@?? Friendzone rodzi się z bliskiej znajomości, wręcz przyjaźni. Dlatego sorry, nie chce mi się zbytnio wierzyć w to,
@vechi: nie zakłamuję, a przynajmniej nie miałam takiego zamiaru.
znaczy w momencie, gdy facet faktycznie jest na każde zawołanie etc. to można coś już podejrzewać, ale problem polega na tym, że niektórzy faceci za friendzone uważają także mniej oczywiste sytuacje.
Poza tym sa też laski upośledzone emocjonalnie :P

Przyznam szczerze, że miałam kilkakrotnie sytuacje, gdy kumpel traktowany stricte koleżeńsko nagle wyskakiwał z czymś więcej, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem.
Zeby