Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/2904845/upadek-zachodu-46-letni-mezczyzna-zostal-adoptowany-jako-szesciolatka/ +1500

Mężczyzna (46l) przebrał się za dziewczynkę. Jest to precedens na skalę światową - ludzkość doświadczyła takiej niewyobrażalnej katastrofy po raz pierwszy. Obama ogłosił kapitulację, Cameron złożył dymisję, a Donald Tusk popełnił honorowe sudoku. Przewodniczący NATO ogłosił na konferencji prasowej:

Ten człowiek ubrał się w sukienkę i udaje 6 letnią dziewczynkę... W przypadku tak oczywistego upadku całej naszej cywilizacji nie pozostaje nam nic innego jak złożyć broń i wywiesić białą flagę. Wszystkie nasze ideały wolności i demokracji legły w gruzach. Zachód upada w ten dzień.

Prezydent Putin, Król Arabii Saudyjskiej, oraz prezydent DPRK Kim Jong-un napisali wspólne oświadczenie stwierdzając, iż Klęska Zachodu była do przewidzenia obwiniając ją rozpasanym homoseksualizmem, pozwoleniem kobietom na jazdę samochodami oraz zachodnią demokracją która "pozwala robić ludziom co im się tylko podoba, a przecież tak nie można".

#shitwykopsays #neuropa #bekazprawakow #aszkiera #prawackalogika #bekaznarodowcow
Pobierz Holiday - http://www.wykop.pl/link/2904845/upadek-zachodu-46-letni-mezczyzna-zostal-a...
źródło: comment_JfNJkbXVJSITSjpHm1mRt0XPQ5cywryb.jpg
  • 12
@Holiday: dobre xD
ale jako lewak musze przyznać ze nie podoba mi się pokazywanie tego w mediach jako czegoś 'normalnego'
jesteś gejem? spoko
jesteś transwestyta? nic mi do tego
jesteś transseksualista? gówno mnie to obchodzi

jesteś prawie 50 letnim gościem który nagle porzuca swoją rodzinę bo stwierdza ze jest kobietą po czym jest 'adoptowany' przez inną rodzinę gdzie udaje 6latke?
trzymajcie mnie.

gość jest #!$%@? i tyle w tym temacie
@Ofacet: widzisz lewak nie powinien chcieć widzieć niczego co napisałeś, bo po co komu oglądać o byciu gejem ... i całej reszcie aż do końca, tylko zboczone prawaki lubią zaglądać innym do wyra, bo przecież chcącemu nie dzieje się krzywda i powszechny dostęp do broni naturalnym prawem człowieka.
@bu52m3n: masz poniekąd racje ale nie do końca to chciałem przekazać.
a mianowicie chodziło mi o to ze ruch sjw (czyli marksistow spolecznych) który zdobywa coraz wieksze wpływy na zachodzie jest ruchem patologicznym. to jest taki odrzut, analogiczny do narodowcow z prawej strony
@joyko: ale co ten gościu? Ten gościu sam się pcha do tabloidów czy to tabloidy go wypychają? Masz też wolność nieczytania bzdur o jakichś popaprańcach. Ja przykładowo korzystając z tej wolności darowałem sobie czytanie niusa o tym dziwaku. Dziwaki są wszędzie i dopóki będą wywoływali takie zamieszanie/poruszenie wśród gawiedzi dopóty będzie o nich głośno. Każde wyświetlenie gównokontestu to parę groszy dla wydawcy i więcej gówna w przyszłości. Nic ponadto.