Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.
Dzisiaj byłem na domówce, którą organizował jeden z moich kolegów. I jak to na domówce, byli znajomi znajomych. Po trzech - czterech godzinach zostało siedem osób, sami faceci. Od słowa do słowa, od spraw przyziemnych, przez wielką politykę, dotarliśmy do kwestii łóżkowych - mianowicie homoseksualizmu.
Jestem gejem i nie mam z tym problemu: kiedy ktoś pyta, odpowiadam.
Stężenie hejtu i niczym nieuzasadnionego #!$%@? przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Usłyszałem, że jestem zwyrodnialcem, #!$%@? zboczeńcem, wynaturzeniem i dziwką. Nikt nawet nie zadał sobie trudu, żeby przez chwilę się zastanowić i postawić na moim miejscu: po prostu - kochasz tę samą płeć? Zgiń.
I niech nikt nie próbuje mi wmówić, że problem homofobii w Polsce nie istnieje.
Jesteśmy obok was i słuchamy.
Boli.
#geje #nocnazmiana #feels #lgbt
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dextrofan: Rozbawił mnie Twój komentarz :D Po prostu powiedziałem: "Ja jestem gejem" i sruu... poleciało.
@gougastUd: Wierz lub nie, ale uwielbiam Polskę i Polaków, to także mój kraj i mam prawo w nim żyć po swojemu.
  • Odpowiedz
@Gilad: oczywiscie, masz, nie przecze i byloby lepiej gdyby mieszkali w polsce tylko homoseksualisci, ale w pewnym momencie pojawia sie pytanie, czy masz ochote zyc, jak zwierze, czy raczej na luzie.
  • Odpowiedz
I niech nikt nie próbuje mi wmówić, że problem homofobii w Polsce nie istnieje.


@Gilad: No skoro tak ci jechali prosto w twarz - to chyba się ciebie nie bali, nie? Więc gdzie ta homofobia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gilad: #!$%@?, takich sobie znalazłeś znajomych. Jestem w org. studenckiej i trafiło nam się 3 gejów na jakieś 50 osób łącznie. Jeden został wybrany w tym roku do zarządu, reszta ludzi doskonale o nich wie, sami sobie z tego żartują razem ze wszystkimi i nikt nie ma problemu, czy ktoś lubi w dupę, czy nie. ;)
Jest z tym problem w naszym kraju, ale z tego co napisałeś wynikło, że
  • Odpowiedz
@justbreathe: Tak jak napisałem we wstępie: to byli znajomi znajomych. W moim gronie nie mam takich problemów, bo gdybym miał, to bym się w nim nie obracał :)
  • Odpowiedz
@akwen: Ale wiesz, że w tak zwanym prawdziwym życiu (polecam) poza Wykopem mało kto zna to idiotyczne rozróżnienie wymyślone przez Korwina? A nawet jeśli zna to może go nie uznawać.
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: Fobia najczęściej jest bardziej lękiem niż strachem. Tak jak arachnofob zabija pająki bo czuje się przez nie zagrożony, tak homofob zwalcza homoseksualistów bo czuje się przez nich zagrożony.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gilad: mam gdzies kogo ruchasz dopoki nie chwalisz sie tym jakby to bylo normalne albo i lepsze. Co nie zmienia faktu ze to zboczenie.
  • Odpowiedz