Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, ostatnio trochę życie mi się posypało. Nieprzyjemne rozstanie i masa #feels #tfwnogf ..
Ale zbliżają się Święta i mimo że jest mi cholernie ciężko to postanowiłem zrobić małe #rozdajo - może poprawiając nastrój komuś wyciągnę z dołka również siebie.

Dosyć nietypowe rozdajo – do wygrania cart Pokemon Ruby na Game Boy Advance. Oczywiście oryginalny, bateria od eventów padła (w razie czego mogę pomóc z wymianą – mi się nie chciało bawić bo kolekcjonuję tylko komplety), poza tym w pełni sprawny – save działa.

Całkiem fajna okazja, bo znaleźć oryginalne Poki w dobrej cenie na aukcjach to coraz większy problem.

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w #rozdajo jest wrzucenie w komentarzu zdjęcia swojej kolekcji gier/konsol (najlepiej Nintendo, ale niekoniecznie :P) z karteczką ze swoim nickiem. Zwycięzca zostanie wylosowany ;). Wysyłka na mój koszt. Czas do niedzieli do 20:00.

Zdjęcie przedstawia rozdawany przedmiot :D

#nintendo #gameboy #pokemon #konsole
źródło: comment_ZksOXBo3aSJ8ZN9Y6Gr27vhv4sy8Waw0.jpg
  • 50
@Nabucho: Dzięki! Staram się patrzeć optymistycznie..

@urban07: Fajnie wyglądają razem. Ten GBA SP to w wersji ze zwykłym podświetleniem czy backlight? W razie czego nie musisz dorzucać fotki z grami - to wystarczy ;D. Chyba, że chcesz, chętnie zobaczę jaką masz kolekcję ;).

@micro-: Niezła kolekcja! Propsy za Dark Souls i MGSy. Widzę chyba też Pokemony Red i Gold? Co tam masz na DSa bo oprócz 2 sztuk Poków
@przyziemny_astronauta: Dzięki :D GBA niestety ze zwykłym podświetleniem, bo jak kupowałem to nie było na alledrogo żadnego z backlightem w przystępnej cenie.

A to grami się nie będę dzielił, bo są to w większości na PC, więc trochę nie w temacie konsol :P
@przyziemny_astronauta: Dostalem GBA na komunie kilkanaście lat temu. Mam jeszcze kilka gier w stylu Raymana i Kaczora Donalda :D Dokładnie tak jak mówisz, ciężko jest dostać poksy i to dobre w necie, dlatego cały czas grając na GBA grałem na tych poksach z Colora, bo takie miałem tylko i muszę przyznać, że bardzo irytujący jest ten wystający kardridż. A widzę, że Ty serwujesz grę do Advance'a ( ͡° ͜ʖ
źródło: comment_w89onjrp9r1FeHB2kCpJOAu7EExAKtyn.jpg
@urban07: Zdecydowana większość rzeczy na zdjęciach 2 i 3 to nie są rzeczy drogie (czasami nawet darmowe, bo ręcznie robione), za to sporo pomysłów by zamienić tanie rzeczy w artefakty albo po prostu było ich dużo. Po świętach wprowadzi się jeszcze trochę rzeczy do kolekcji, napiszę wpis z tym, jak wygląda mój Nintendoołtarzyk z dokładniejszymi zdjęciami każdego elementu na koniec 2015 i jak można sobie podobny zrobić. Wołać? :)
O taki odzew mi chodziło, nie wstydzić się i wstawiać zdjęcia kolekcji :D.
Jak będzie więcej uczestników to może rozlosuję też instrukcję do Pokemon Red/Blue w ładnym stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@urban07: Ceny backlightów to masakra :/

@bogocz: Dorzuć jeszcze fotkę z karteczką z nickiem jak dasz radę, mały ale prawilny zestaw :D

@MentosTheUndying: Niezła kolekcja, złote 4 i 5 są, 156in1 też :P.
źródło: comment_uUY6ySfxF6kq4hJ6XT4obic2K2jRUyNl.jpg