Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę się pożalić

Jak już wcześniej pisałem, stworzyliśmy z kumplem aplikację mobliną #gloci Google Play, wersja iOS się robi.

Żeby wykorzystać możliwości wsparcia grantowego dla tego typu projektów postanowiliśmy założyć fundację. Okazuje się jednak że normalnie tego się nie da zrobić. Od września bujamy się z KRS bo co chwila wychodzi błąd z dupy, typu brak cudzysłowu w nazwie albo źle postawiony przecinek, żadne tam zasadnicze błędy. Wniosek był już składany i aktualizowany ze cztery razy i nadal ciągle jest odrzucany, a staramy się go wypełnić naprawdę poprawnie i dokładnie. Co poprawimy wskazane błędy to wynajdują nam kolejne, o których wcześniej nie wspomniano. ##!$%@? #oswiadczeniezdupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jedzgruszki - Mirki, muszę się pożalić

Jak już wcześniej pisałem, stworzyliśmy z k...

źródło: comment_t425eaGaxp8bS0v3hUm5TVddtbFD787I.jpg

Pobierz
  • 2
@jedzgruszki: Bo to polskie gówno. Jak składałem wniosek do sądu to 3 razy dostawałem wezwanie o uzupełnienie braków formalnych zamiast mi w jednym piśmie zaznaczyc co poprawić. Czyli 3 razy odsyłałem. Przyjazne państwo , a były to gówienka typu brak daty czy numer sprawy
@jedzgruszki: Klasyka krs tak ma. Najlepszy numer wywinęli jak się zmieniały formularze. Składałeś na nadal obowiązującym oni twój wiosek do szafy poleżał zmieniły się przepisy i obowiązywał nowy formularz (minimalna zmiana) i wtedy cala szafa na raz do odwalenia bo formularz nie ten co trzeba.