Wpis z mikrobloga

Elegancko!

#uber na #windows10 napisane zgodnie ze sztuką a więc universal app. Można zamawiać fure prosto z desktopa :)
BTW kto Ubera jakimś cudem nie ma niech korzysta z darmowego przejazdu wpisując promo #uberodmacieja przy rejestracji :)

KLIK: http://www.windowscentral.com/uber-launches-its-universal-windows-10-app-cortana-support-and-more

#oswiadczenie i daje #bojowkawindowsphone bo środowisko apek staje się co raz bardziej kompletne :)
Saeglopur - Elegancko!

#uber na #windows10 napisane zgodnie ze sztuką a więc unive...

źródło: comment_siCnC3Ad6jtAS0JCXBQEx8JJRBcmWvBl.jpg

Pobierz
  • 9
@EmTeKa: Z tego co wiem, to koncept UA jest jeszcze spuścizną po Ballmerze, więc mimo że panowie z Redmond robią dobrą minę do złej gry, to tak naprawdę chcą to wytrzepać po cichu pod dywan, a to raczej nie sprowadzi porządku na platformę Microsoft Windows jaką bym od niej oczekiwała.
@WsiadamDoRobota: Sama zasadność wypuszczania aplikacji UA może być wątpliwa. Też wolałbym aplikacje różniące się w wersji PC i Mobile. Na PC oczekuje się szczegółowości, wielu opcji na jednym ekranie. Na Mobile liczy się przejrzystość i funkcjonalny interfejs. Jednak Microsoft chyba myśli nieco inaczej i chwali się możliwością tworzenia UA. System został do tego w pewnym stopniu przystosowany, więc stwierdzenie że pisanie UA jest zgodne ze sztuką pisania apek na nowe okienka
@EmTeKa: Tyle, że ta sztuka to się zmienia co chwilę i sama ze sobą jest sprzeczna.
Poznaj PowerShella, to zobaczysz jak tam bardzo wszystko jest różne i (to nowość od stajni Microsoft) logiczne w porównaniu do wyższych warstw UX Windows…
@WsiadamDoRobota: Wydaje mi się że tutaj winny jest pośpiech w tworzeniu oprogramowania. Niestety, ale rynek wymaga coraz to więcej w coraz to krótszym czasie. Tworzenia UA skraca czas pisania aplikacji i zmniejsza koszty jej dalszego rozwijania, przy czym użyteczność pozostaje (w teorii) taka sama jak dla dwóch osobnych aplikacji. Tyle widzą osoby patrzące na oprogramowanie przez arkusz excela. Kasa musi się zgadzać, a najlepiej, gdyby było jej trochę więcej...
@EmTeKa: Ja tam nie wymagam, dla mnie nowa wersja może wychodzić raz na rok czy pół, ale mieć w pełni przetestowane funkcje i naprawione błędy.
Zresztą, zwykli zjadacze chleba są już dość ostro #!$%@? całą tą sytuacją, przynajmniej tak wynika z mojego "wywiadu środowiskowego"