Wpis z mikrobloga

Dżesika Jones 8/10

Trochę dłużyzn, trochę walących po oczach nielogiczności ("Dlaczego po prostu nie ucieknie skacząc?" "Dlaczego go nie utłucze, zamiast brać żywcem?"), trochę zbyt nachalne forsowanie neo-noiru, ale Ritter i Tennant rekompensują te niedomagania.

Dodatkowy props dla twórców za dystans do siebie:

Granted, it is a mundane name, but "Kilgrave"? Talk about obvious. Was "Murdercorpse" already taken?


Polecam, dacz.

#seriale #marvel #jessicajones #tylkotennant #doctorwho
Dutch - Dżesika Jones 8/10

Trochę dłużyzn, trochę walących po oczach nielogicznośc...

źródło: comment_bxBZReyILcNC9SWqW9Nb04VPw8REpSsU.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dutch: został mi 13 odcinek, jak dla mnie serial skradł Tennant i cholernie mi brakuje go czasem w odcinkach, chciałbym wręcz zęby serial się bardziej wokół niego kręcił xD Sama technika neon noir jest bardzo dobra, podoba mi się styl, będzie pasował do ewentualnego crossoveru z Daredevilem ;)
  • Odpowiedz
@Dutch: jeszcze jak

Potem postać Murdocha się rozwija, nawet poboczne wątki które myślisz ze wypalą z czasem tracą na wartości. Jest bardzo dobry a postać Kingpina to 10/10 w czarnych charakterach obecnie(przebija nawet hypeowanego Lokiego)
  • Odpowiedz
@gibpotatoe:

Sama technika neon noir jest bardzo dobra, podoba mi się styl

Konwencja sama w sobie jest oczywista super, fajnie się nią bawią, podobnie jak w ostatnim sezonie Tru Detektywa. Niemniej było tego odrobinę za dużo, takie pakowanie na siłę kontrabasu w podkładzie do każdej sceny.
  • Odpowiedz
@Dutch:

Ritter i Tennant rekompensują te niedomagania.

1. Doctor Who - quot erat demonstrandum
2. Jest taki gówniany serial "Don't trust the bitch in apartment (jakiś numer)" i sam serial jest dość słaby, ale Krysten Riter sprawiła, że oglądałem każdy odcinek z wielką przyjemnością (motyw z wykorzystaniem Jamesa Van Der Beeka jako Jamesa Van Der Beeka też był bardzo
  • Odpowiedz
@Dutch: mi się podobał pierwszy odcinek gdzie w barze Luke'a leciał utwór który zrobił za sampel do Gold Digger Westa xD
2 Sezon Tru detektywa czeka na obejrzenie, po wigilijnej kolacji będzie to dobry pomysł
  • Odpowiedz
2 Sezon Tru detektywa czeka na obejrzenie, po wigilijnej kolacji będzie to dobry pomysł


@gibpotatoe: drugi IMO lepszy niż pierwszy, choć wykopki powiedzą że bluźnię :)
  • Odpowiedz
@mMichu:

To proste, chciała "legalnie" wyciągnąć Hope z więzienia ;).

Ale ja to wiem kocie.

Niemniej jak słusznie skonstatował sierżant Simpson (aka Njuk) "to debilny pomysł, utłuczmy go póki mamy okazję" :)
  • Odpowiedz
@Dutch: Na tym polegają seriale/filmy, są dwie drogi, i jedna postać jest za wyjściem pierwszym, a druga za drugim wyjściem, Ty akurat "utożsamiłeś się" z sierżantem
  • Odpowiedz
@mMichu:

Na tym polegają seriale/filmy, są dwie drogi, i jedna postać jest za wyjściem pierwszym, a druga za drugim wyjściem, Ty akurat "utożsamiłeś się" z sierżantem

Drogi drogami, wybory wyborami, ale to był zwyczajnie ganbang na logice, aż św. Tomasz z Akwinu płakał.

"Hej, mamy wściekłego psychopatę który potrafi kontrolować umysły i za chwilę może wysadzić w powietrze całe miasto, mamy x okazji żeby go utłuc z oddali, ale
  • Odpowiedz
@Dutch: Jeżeli jakimś cudem tego nie widziałeś i liczy się też dla Ciebie kwestia wizualna, to zobacz najlepszą scenę akcji w telewizji ever (zero spoilerów)

Drogi drogami, wybory wyborami, ale to był zwyczajnie ganbang na logice

Niby tak, ale to jest gangbang, w którym spokojnie ktoś IRL mógłby też chcieć brać udział. Faktycznie zabicie go przy pierwszej dobrej okazji byłoby lepsze, ale znajdą się spokojnie ludzie, którzy naprawdę stawialiby sobie
lowca_chomikow - @Dutch: Jeżeli jakimś cudem tego nie widziałeś i liczy się też dla C...
  • Odpowiedz
"Hej, mamy wściekłego psychopatę który potrafi kontrolować umysły i za chwilę może wysadzić w powietrze całe miasto, mamy x okazji żeby go utłuc z oddali, ale nie - nie róbmy tego, tylko spróbujmy go pojmać (what can go wrong?), bo Hołp gnije w więzieniu".


@Dutch: Okej, ja to wiem, Ty to wiesz, generalnie każdy widz to widzi (no dobra większość), ale nie od dziś wiadomo, że u ludzi, a w
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow:
Dobra scena jest dobra, ale wciąż ciężko mi kupić historyjkę o ślepym kolesiu, który rozwala płatnych zabójców ;)
A, no i nic chyba nie zdetronizuje walki Burtona i Noli z Banszi (nie widziałeś? zobacz!) - są spoilery :)
Dutch - @lowca_chomikow: 
Dobra scena jest dobra, ale wciąż ciężko mi kupić historyj...
  • Odpowiedz