Wpis z mikrobloga

Czy możemy ustalić wspólną wersję, jeśli chodzi o ,,wątek miłosny"? Od kiedy Ewa ma chłopaka ( są już wersje kilka lat, rok, pół roku), wątek byłego chłopaka (jeśli to było kilka miesięcy to może być świeży, jeśli ciężko by było o niej zapomnieć, jeśli zaś kilka lat-raczej mało istotne), czy z kimś flirtowała? czy ktoś się w niej potajemnie kochał? Czy już kiedyś chciała się rozstać z Adamem O. lub wyprowadziła typu ,,ciche dni"? Czy w Adamie O. kochała się jeszcze jakaś inna dziewczyna-zazdrosna? Czy w Adamie Z...dziewczyna, bądź też chłopak, bo z tego co widać to chyba był jednak bi?..Ile się spotykał z tym nowym chłopakiem ? Czemu pytał go o drogę do domu przez telefon mając rozpacz wypisaną na twarzy?Zbrodnia/działanie w afekcie często bywa następstwem miłości.
#ewatylman
t.....e - Czy możemy ustalić wspólną wersję, jeśli chodzi o ,,wątek miłosny"? Od kied...

źródło: comment_jt9wq333nLJjrnDZRjWr36OGzAxPiDV4.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogą poruszyć tematu, nie mogą zbadać wariografem. Kim jest ten chłopaczek? Przecież to nie jakiś biznesmen ze szczytów. Chyba w jego interesie jest udowodnić swoją niewinność przed ludem chcącym dowiedzieć się prawdy. Poza tym co to za zasłanianie się tajemnicą, jak wszyscy wiedzą jak wygląda i jak się nazywa ( ͡ ͜ʖ ͡). Już agent Tomek był bardziej skryty. Jeśli jego alibi to np. logowanie telefonu
  • Odpowiedz
Wykonujemy różne zawody w życiu, jedne lubimy bardziej, inne mniej...ale mamy też poza obowiązkami(szkoła, praca) , czas wolny...a to czas na nasze główne zainteresowania, pasje...miłość...pozytywne emocje i negatywne, działania te, z których mozemy być dumni, jak i te, z których nie do końca jesteśmy zadowoleni.. . Zawód od razu dał przewagę Adamo'Owi nad zwykłym chłopaczyną z rossmana..No i ta odblaskowa kurtka... Czemu założył niebieską z odblaskiem? Przecież gdyby chciał ją zabić to
t.....e - Wykonujemy różne zawody w życiu, jedne lubimy bardziej, inne mniej...ale ma...

źródło: comment_c69lrnFyCrMMeRns2lWGTfuXrolzveKK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Żeby nie było, że Adaś NiebieZki też bez skazy: jego wypowiedź ,,zejdź ze mnie, to je..na k..była"- też może oznaczać...kręciła ze mną mając innego...zazdrość, ale zespół Otella raczej wykluczam...wariograf, psycholog..a AdamO póki co za alibi uznaje chyba kasowanie niewygodnych wpisów, a biedny AdaZ nie moze obronić się sam zza krat i poskarżyć się na wykopie :(. Stwierdzenie to może też oznaczać..przez tą...mam dziś same kłopoty i zmarnowane życie. Mam pytanie..czy ta reszta
  • Odpowiedz
@davincicode: Myślę, że jeśli założyć zespół Otella lub tego pokroju chorobliwą zazdrość to raczej nie planował tego ktokolwiek to był, albo planował 2 wyjście ,,szepnę Tobie skrycie, miłość albo pobicie..z niewiadomym końcem zanim wzejdzie słońce".
  • Odpowiedz
@davincicode: trolujesz? celowo te bzdury wypisujesz? po co siejesz ferment, przeinaczasz fakty, przekrecasz nazwiska i wymyślasz?

edit: widzę, że w każdym wpisie o zaginieciu po kilka twoich lipnych komentarzy... raka można dostać czytając.
  • Odpowiedz
@etopiryna: to, że mnie nie było na miejscu i że nie wiem jaka jest prawda nie oznacza, że nie mam prawa brać udziału w dyskusji. Nie troluję, po prostu lubię pogadać z innymi. Jeśli nie podobają ci się moje wypowiedzi, nie czytaj ich. Zacytuję Adama Z. : "Zejdź ze mnie".
  • Odpowiedz
@davincicode: kuźwa to co uprawiasz to żadna dyskusja. Manipulujesz. Celowo przekręcasz nazwiska i fakty. Miej odrobinę szacunku dla tych udzielających się pod tagiem czy szukających informacji.
  • Odpowiedz
@etopiryna: jeśli coś przekręcam to na pewno nie celowo. Każdy, jak czegoś się dowiedział, wymienia się informacjami. Kilka moich było błędnych, ale mi to uświadomiono. Dzięki temu klarują mi się właściwe fakty. A szacunek mam. Ty z nim masz problem, bo mnie atakujesz, choć nie mam nic ani do ciebie, ani do żadnej z komentujących osób.
  • Odpowiedz