Wpis z mikrobloga

Jak szukać pracy w wawie? 21 lat mam no i szukam czegoś na początek zaś później uderzałbym na grafika choć nie wiem czy by się udało. Na gumtree i podobnych jest pożoga reszta to specjalistyczne oferty pracy. A w samej wawie to mam roznosić te cv wiedząc że daję do ręki je komuś kto je wyrzuci żeby przypadkiem nie robić sobie konkurencji? jak to jest mirki :(
wiadomo liczyłbym na min 10zł netto/h i fajnie by było jakby się robiło np od 8 do 16 w jednym systemie zmianowym. Czy może za dużo wymagam?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #warszawa
  • 22
@goodidea: Znajdź byle jaką pracę na umowę zlecenie, najlepiej w godzinach popołudniowych i szukaj lepszej pracy. Pracuję od 17:30 do około 22:30, a w ciągu dnia szukam normalnej pracy. Pracę tymczasową dostaniesz do ręki.
A w samej wawie to mam roznosić te cv wiedząc że daję do ręki je komuś kto je wyrzuci żeby przypadkiem nie robić sobie konkurencji?


@goodidea: masz 21 i średnie wykształcenie. Komu ty chcesz robić konkurencję? Na grafika to nie polecam jak nie jesteś mistrzem/artystą do tego kreatywnym to zapomnij bo skończysz jako wyrobnik u janusza biznesu wstawiając dane we wzory wizytówek wystawianych na allegro.
@Ojezuniu: pytanie tylko czy znajdę tą 'normalną pracę' z min 10zl/h poza tym, jestem trochę wybredny jesli chodzi o te popoludniowe godziny, chcialbym pojsc sobie na silke, jakos przed robota slabo to widze
@kozaqwawa: konkretniej to uderzałbym jako projektant stron internetowych, mojemu koledze z gorszym skillem sie udalo to czemu ma mi nie wyjść?
@goodidea: nie wiem jaki masz "skill" ale takie rzeczy są srednio rozwojowe. Poszukaj sobie branży która cię kręci i próbuj sie rozwijać i kształcić w kierunku. Grafika komputerowa i projektowanie stron o ile nie pracujesz dla mocnej firmy to ślepa uliczka, jest bardzo duża konkurencja i duża śmiertelność firm przez co spora rotacja, zarobki też raczej marne. Pracowałem w branży reklamowej (dtp i projektowanie) pare lat. Przyzwoicie płacą tylko w dużych
@goodidea: To wysyłaj cv wraz z portfolio. Jeżeli nie masz czym się chwalić, to odpalaj Photoshopa i twórz. Jeżeli Twoim celem jest zarabianie 10zł/h to takich prac jest mnóstwo. A normalnej pracy za godziwe pieniądze nie znajdziesz w ciągu kilki dni. Moim zdaniem nie ma sensu siedzieć bezczynnie i czekać.