Wpis z mikrobloga

Jeśli to jest prawda to mamy chyba niezłe bagno. Ewa kłóci się ze swoim obecnym/może już byłym chłopakiem, ten wylatuje wnerwiony z klubu, ona potem nie chce, żeby po nią przyjechał. Gość udaje się na most wiedząc, że prawdopodobnie będzie tamtędy szła na autobus, Adamowi Z. każe sp....alać, może chwilę się z nim nawet szarpie. Adam Z. przerażony odchodzi, jest zdenerwowany, potem wraca, chce sprawdzić co z Ewą..

Mirki, może myślę bardzo skrótowo, ale JEŚLI te wypowiedzi są prawdziwe, to nawet układa się to w całość...

czy nie?

#ewatylman #csiwykop
fusemul - Jeśli to jest prawda to mamy chyba niezłe bagno. Ewa kłóci się ze swoim obe...

źródło: comment_5alGEEUmqqBxf4QYMHPAqBKHnJqR9TXE.jpg

Pobierz
  • 98
@1korner: 100% racji. Teraz dorobię teorię do tezy, ale... niestety partnerzy policjanci/pracujący w służbach to często największe mendy społeczne gdyż myślą, że są bezkarni. W ABW podejrzewam trzeba mieć twardą dupę i być bezkompromisowym co może negatywnie wpływać na życie osobiste. Monitoring jak AZ i ET siedzą na przystanku (3:24) jednoznacznie wskazuje na niewinność AZ. W świetle obecnych faktów, które podważyć nie można oczywiście. Nie wiem czy chcący czy nie chcący
@crejzus:
@pasadena90:

nie ma takiej opcji


Z całym szacunkiem Panowie, ale chyba zapomnieliście gdzie żyjecie. I to nie hiperbola z mojej strony, a fakty. Ile spraw, nawet tu na wykopie było, które w głowie się nie mieściły, że w państwie prawa tak można, a jednak. Pomijam komorników, którzy bezkarnie zabierają rzeczy ewidentnie nie należące do dłużników. Pomijam burmistrzów i posłów, którzy pomimo wyroków skazujących, nadal pełnili swoje funkcje i na
@Ramoneska:
Oni nie doszli do tego przystanku, bo skręcili na ulicę Za Groblą. Dlatego nie ma nagrań późniejszych z nimi dalej. Na moście nic się nie wydarzyło, był tam jakiś mały ruch m. in. Kamila N. , nic się nie wydarzało. Zagadką pozostaje czy Czarna Postać to przypadkowy przechodzień, czy jednak nie. Zresztą mniejsza z nim - Za Groblą musiał czekać samochód...
@jukees: siedzą nie siedzą, ale jakby nie siedzieli to byłoby na rękę Adamowi O. (no bo jak siedzą i czekają grzecznie na nocny to po co gdzieś łazić?). Poza tym sądzę, że to jednak brat ET winien potwierdzać czy to ET czy nie ET gdyż zna ja od urodzenia ;-)
@Turbator: mówisz o tym ile tych spraw było punktujesz... ale pomyśl ile spraw załatwiono jak pan bóg przykazał w tych dziedzinach co wymieniłeś - zawsze znajdą się błędy i uchybienia i reporterzy tylko liczą na taką wiadomość

wszystkie sprawy które wymieniłeś stały się medialne - po fakcie czyli każdy już ukręcił co miał ukręcić i się rozeszło bądź trafiło do sądu

Tutaj sprawa była medialna od samego początku - jak myślisz
@crejzus: W porządku :-) Jak dla mnie możesz sobie żyć w nadziei, że jednak są na tym świecie pewne granice i że pewne rzeczy są niedopuszczalne, ale to tylko pokazuje jak bardzo oderwany jesteś, bo tak jak mówię - rządy największych państw dopuszczają się jawnych kłamstw i mataczeń, pod pełnym ostrzałem opinii publicznej i nadal jedyne na czym się kończy, to na głosach oburzenia w internecie.

I nie imputuj mi słów
@pasadena90: Wybacz, mea culpa. Nie powinienem kierować wypowiedzi do Ciebie - źle przeczytałem. Sądziłem, że tak jak crejzus z pełną kategorycznością twierdzisz, że policja w przypadku tej sprawy, na pewno jest kryształowa i bez wątpienia, nie można jej zarzucić mataczenia.