Wpis z mikrobloga

Miraski! Jestem najlepszy w rodzinie w instalowaniu adobe readera ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc to na mnie spadła odpowiedzialność za zakup młodszemu rodzeństwu #ps4. Sama konsola to nie filozofia, ale po pierwsze- 500GB czy 1TB? Jak to w praktyce wygląda? (25 gier rocznie kupować nie będą) i po drugie, ważniejsze- czy lepiej polować na świąteczne promocje, czy teraz są wysokie ceny i lepiej kupić po świętach? Totalnie nie ogarniam tego rynku, więc wola zapytać.
#konsole
  • 13
  • Odpowiedz
@burzopol: Weż 1TB. Z 500GB to dostępne masz tak naprawdę około 400GB, a gierki z PS+, instalki i aplikacje szybko zajmują miejsce. Sam myślałem, że 500GB mi wystarczy, a właśnie dziś przyszedł mi dysk 2TB i montuje :)
  • Odpowiedz
@burzopol: Najnowsza wersja konsoli to CUH-1216b (dla wersji 1TB), od poprzedniczek rozni sie poprawionym chlodzeniem, mniejszym poborem mocy i kilkoma zmianami typowo kosmetycznymi.
  • Odpowiedz
@burzopol: Dobre ceny sa przy duzych premierach gier AAA, do konca roku juz chyba nic ciekawego sie nie pojawi, wiec i na jakies super promocje nie ma co liczyc, black friday w Polsce nie istnieje, a swiateczne promocje opieraja sie na podnoszeniu ceny, zeby pozniej udac, ze zostala obnizona. Wydaje mi sie, ze najkorzystniej jest kupic gola konsole, bo rynek uzywek i jest spory, a ceny przystepne.
  • Odpowiedz
@burzopol: jeśli nie bedzie trzymane naraz więcej niż 8-10 gier to 500GB spokojnie starcza: z 500GB dostęne jest coś 460 w praktyce, gry teoretycznie max 50GB mają ale takich jest bardzo mało, większość oscyluje na poziomie 20-30GB.
Także nie ma co słuchać tych co każą koniecznie brać 1TB- można, ale 500 spokojnie starcza. Gier z ps+ nawet nie warto pobierać - raz na pół roku zdarzy się coś lepszego a
  • Odpowiedz