Wpis z mikrobloga

#bron #kiciochpyta
Jaką broń polecacie dla "zielonego" w temacie?
Chodzi mi o coś poręcznego, nie awaryjnego i nie za dużego. Do trzymania w domu jak i noszenia po mieście.
Zastanawiam się nad Berettą 92FS albo Glockiem 17.
Wybiorę się pewnie wcześniej na strzelnicę, ale testy chcę ograniczyć do kilku modeli żeby nie spędzić tam całego dnia:)
źródło: comment_v0498YFo2IJUNU7UYNCaFRhex0u8TOQQ.jpg
  • 11
@LordOfTheBananas: problem z bronią jest taki, że generalnie najchętniej kupujemy to co nam się spodoba i dorabiamy sobie argumenty potrzebne do tego zakupu. ;)
Beretta 92FS to bardzo ładna broń i sam się na nią czaję, ale do skrytego noszenia jest IMHO słaba. Zdecydowanie lepiej (i taniej) postawić do tego celu na np. Glocka 26 lub 19 (w zależności od preferencji), a Berettę kupić sobie do mania. ;)
Myślę, że większość która interesuje się bronią zna jej przypadłość, szczególnie seria FS


@axe_murderer: rozwiniesz? wszędzie spotykałem się z tym że jest niezawodna dlatego 92fs nazywana w stanach m9 jest powszechnie używana w wojsku

Glock - kadży wie, że można tłuc xxxx tysięcy pocisków i nie robią na nim wrażenia.


@axe_murderer: true, ale spust imo pracuje dziko, strzela mi się z 10 razy gorzej