Wpis z mikrobloga

  • 1
@Ripper: co za debile to plusują XD

kogo będzie obchodzić opinia januszów, że to według nich najgorszy prezydent? bulowskiego nikt nie przebije XD
  • Odpowiedz
@Generalnie: Nie, lemming to osoba która ma problem z logicznym myśleniem, gdzie ja coś pisze o PiS'ie. Analizując historie naszych pożal się boże prezydentów to dudeł coś sobą reprezentuje. To są fakty, i żaden kuc, PO'wiec, Nowoczesny itp tego nie zakrzyczy, PiS to ściekowa partia ale prezydent im wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@michaml9995: uniewinienie kolegi po paru dniach uważasz za dobre? O TK nie będe sie wypowiadał bo tu i PO i PiS ma za uszami, ogólnie wszyscy w tej sprawie z-----i. Jak dla mnie dudeł to marionetka kaczora i koleszka który do końca nie wie co się stało w maju ale fejm jest, piniążki sie zgadzaja to ciągnie ten teatrzyk
  • Odpowiedz
@Generalnie: Ale czym niby się ukazał jako marionetka PiS'u? Dlatego że współpracuje z rządem i podpisuje ustawy?
To w sumie bul też był marionetką bo podpisał podwyższenie wieku emerytalnego i klepnął 150mld z OFE do ZUS.
Hipokryzja wylewa się litrami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michaml9995: gdzie wspomniałem że komorowski był dobrym prezydentem? podaj mi cytat że ciesze się z napadu na ofe? wyciągnięcie kamińskiego i nocne wizyty na chacie jarka nie przekonują cie że jest marionetką?
  • Odpowiedz