Wpis z mikrobloga

Zebrałem do kupy kilka faktów o chłopaku Ewy, Adamie O.:

- Adam O. zgłosił zaginięcie swojej dziewczyny dopiero o 17 w poniedziałek, wysyłając smsa (sic!) do brata Ewy
- Adam O. odmówił badania wariografem
- ojciec Ewy żalił się publicznie, że Adam O. nie nawiązał kontaktu z jej rodziną w tych trudnych chwilach
- Rutkowski podał, że Adam O. nie uczestniczy aktywnie w poszukiwaniach, tłumacząc to jego względami osobistymi
- brat Ewy dodał dziwny wpis na fb o Adamie O. ("chłopak Ewy jest poza wszelkim podejrzeniem 100%")
- Adam O. usunął zdjęcia i zmienił dane na fb na "Błażejewski Szczepan" dzień po zaginięciu
- Adam O. błyskawicznie kasuje na fb wszystkie wpisy dotyczące jego osoby, zostawia natomiast te dotyczące Adama Z.
- Adam O. praktycznie nie istnieje w Internecie - wygląda to jakby usunięto wyniki wyszukiwania z Google

#ewatylman
  • 62
- Adam O. odmówił badania wariografem


@mixplus: które proponował mu Rutkowski?

- Rutkowski podał, że Adam O. nie uczestniczy aktywnie w poszukiwaniach, tłumacząc to jego względami osobistymi


@mixplus: a ja natomiast słyszałem, że aktywnie współpracuje z policją, a nie chce mieć tylko kontaktu z Rutkowskim i jego biurem, jak pokazują ostatnie wydarzenia całkiem słusznie.
@dualbet: Ta i wiele innych wersji wydarzeń miały by sens gdyby nie zachowanie niebieskiego, który właściwie sam się obciążył. Co musiałoby się stać żebyś chciał za kogoś odsiedzieć 25 lat? Okej, no może liczy na 8 latek bo wie że ciało jest nie do odnalezienia ale wątpię w to aby tak ryzykował licząc na niski wyrok.
@worldmaster:
A kto Ci powiedział, że on przyznał się? Prokuratura mówi, że właśnie nie przyznał się. Tym samym gadka, że zamierza odsiedzieć za kogoś 25 lat nie ma sensu. On boi się. Boi się też policji. Może chce złozyć zeznania przed sądem, oczywiście jeśli zdąży...