Wpis z mikrobloga

Miraski, jako że ostatnie dwa lata to okres masowej imigracji do Polski ludzi z #ukraina, chciałem was ostrzec.
Moja znajoma ze #studbaza . Normalna dziewczyna, ładna 6/10 . Niczym się nie wyróżniająca z tłumu, taka szara myszka.
Jest Ukrainką, na studia przyjechała do Polski.
Polskiego troche nauczyła się we Lwowie, reszte przez wakacje na kursach. Normalnie idzie z nią porozmawiać, poziom taki powiedzmy B2.
Skromna, miła, nienarzucająca się. Typ dziewczyny, która przekłada naukę nad życie towarzyskie.


Gdy coś tam się hehe próbowałem koło niej zakręcić, dowiedziałem się interesującej #ciekawostka na temat ukraińskich realiów.
Podczas kiedy nasze cnotki w wieku piętnastu lat robią winiacza na pięciu kiedy facetka już śpi, ich ukraińskie odpowiedniki ćpią na potęgę. LSD, ichniejsze mocarze, niewiadomojakie proszki po których faza trzyma 72h to jest na Ukrainie norma.
Nie mówię o marginesie, który wszędzie występuje. Ona uczęszczała do bodajże piątej najlepszej szkoły średniej we Lwowie i z tego co mówiła, to co najmniej 2/3 uczniów używało narkotyków które obok marihuany nawet nie stały.
Na temat rozwiązłości seksualnej nie będę nawet wspominać bo ktoś może jeść, wystarczy spojrzeć na wikipedię (https://en.wikipedia.org/wiki/HIV/AIDS_in_Ukraine )
To co u nas zamieszczamy pod tagiem #patologiazewsi tam pojawiałoby się pod tagiem #dzienjakcodzienwlicbazie .
Dziewczyna niepozorna, sprawiające dobre wrażenie, może mieć przebieg passata albo historię konkurującą z fabułą #requiemforadream
Chłopy, jako że tego u nas tego pełno - nie natnijcie się. Mimo że język bardzo podobny - różnica cywilizacyjna jest przeogromna.

#narkotykizawszespoko
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@RocketQueen: uważasz że statystyki są wzięte z powietrza? sam zacząłem czytać artykuły na temat narkomani na Ukrainie i jestem zszokowany, nie znałem skali zjawiska
  • Odpowiedz
@niunix: Jak zwykle. Oceniaj Ukrainę na podstawie szarej myszki z akademika lub wybryków 0.02% Ukraińców. Technika stosowana przez sowieckie służby po dziś dzień.
  • Odpowiedz
@niunix:

uważasz że statystyki są wzięte z powietrza?


Podałeś jeden link do wikipedii, a oceny narodu dokonałeś na próbie statystycznej N = 1. Nie wysiliłeś się.
  • Odpowiedz
Na temat rozwiązłości seksualnej nie będę nawet wspominać bo ktoś może jeść


@niunix: Kurde to tyle ruchania mnie ominęło ( ͡º ͜ʖ͡º)

Taguh stuleja concent
  • Odpowiedz
Wszystkich niedowiarków rozumiem gdyż sam Ukrainę miałem za taką trochę bardziej Polskę.
Ale tak nie jest.

I gorąco zachęcam do rozmów z samymi Ukraińcami, nie brakuje teraz tu tego.
  • Odpowiedz
@niunix: Niedawno ogladałem reportaż gdzie mowiono, że już nawet 9 latki potraifą sie uzalezniac od alkoholu i innych specyfików. W Polsce.
Też znajdziesz w polskich szkołach całe klasy gdzie cpaja leki i d-------e i wciagaja białe proszki.

HIV jest czestszy we wschodniej Ukrianie. Galicja i Lwów z ego co widziałem na mapce maja znacznie lepsze wskaźniki.
No i epidemia HIV w ZSRR to wcale nie rozwiązłośc seksualna bo głowna przyczyna była inna no ale Ty widac nadal myslisz że to przez ciupcianie sie
  • Odpowiedz
@Bsx88: @Aryo: @4dxx:
Jeśli jesteście zainteresowani 'tymczasową bliższą znajomością' to nie czajcie się z kwiatami.
Zamienicie dwa zdania i o ile nie odstraszacie gęba to jest względnie duża szansa (w porównaniu do Polek) na mission acomplished.
  • Odpowiedz
@szurszur:

Nosicieli tam jest więcej

W Polsce są całe klasy gdzie cpaja leki i d-------e i wciagaja białe proszki.


Nie mówię tu o różnicy kilkunasto ani nawet kilkudziesięcioprocentowej między PL a UKR.
To jest zupełnie inny rząd wielkości
  • Odpowiedz