Wpis z mikrobloga

creative fatality hs-800 czy sennheiser hd 201 ?
A jeśli nie te to jakieś bieda-słuchawki do ~120zl ?
Zastosowanie to głownie gry #csgo i #bf4

  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrzysieQ_: Ogólnie miałem Fatality jakieś godzinę w domu, ale były za ciasne, tzn. strasznie uciskały mi głowę i uszy i nie dało się w nich wytrzymać. Nie mam żadnego wielkiego globusa, bo były to jedyne słuchawki, z którymi miałem taki problem. Teraz mam Sennki 201, pod względem wygody są świetne, bo można siedzieć i pół dnia i nie przeszkadzają, pod względem dźwięku to cóż... mogłyby być lepsze, ale ciężko też
  • Odpowiedz
@KrzysieQ_: tak, gram w nich chociażby w CSGO :) Tak jak mówię, nieraz jest problem z dokładną lokalizacją, ale da się żyć. Nie oszukujmy się, to są tanie słuchawki, do tego mam je pod integrą. Nie ma co oczekiwać cudu, że nagle będziesz słyszał typa przez pół mapy. Co nie zmienia faktu, że mój kolega który ma Qpady słyszy więcej ode mnie, no ale słuchawki za 70zł, a słuchawki za
  • Odpowiedz
@KrzysieQ_: ogólnie słychać wszystko, tylko są momenty że możesz dokładnie nie słyszeć skąd (np. ktoś jest pod tobą, a ty słyszysz go prawie tak, jakby był koło ciebie). Ogólnie jednego przeciwnika zlokalizujesz praktycznie zawsze, gorzej jak kręci się nieraz dwóch czy trzech koło ciebie, wtedy jest problem czy ktoś jest od ciebie metr czy 5m... Ogólnie kwestia też przyzwyczajenia i ogrania. Zacznijmy też od tego, że sam CSGO to nie
  • Odpowiedz