Wpis z mikrobloga

@KrzysieQ_: Miałem HD201 i umiarkowanie polecam. Dźwięk jest raczej lepszy niż w creativach (chociaż ciężko ocenić, bo sennheiserów używałem przez kilka lat, a creativy sprawdzałem tylko na wystawie), ale nie mają mikrofonu, a to chyba dosyć ważna sprawa w gierkach online (żebyś mógł wyrazić opinie na temat życia seksualnego matek przeciwników). No i ta pseudoskóra jest do dupy, bo przy dłuższym siedzeniu jest za ciepło w uszy.
@KrzysieQ_: Właśnie o tym pisałem, ale nie zdążyłem :-). Producenci mają tendencję do podbijania basów, bo większość klientów, którzy szukają czegoś powiedzmy do 200zł (albo beatsów za 700) nie znają się na tym i wydaje im się, że im głębszy bas tym lepsza jakość dźwięku, a to jest oczywiście gówno prawda. Producenci żerują na tym zjawisku i podbijają basy na maksa, tak żebyś był pod wrażeniem podczas testowania jaki to głęboki
@KrzysieQ_: Mam fatality. O i ile sama jakoś głosu jak dla mnie jest całkiem spoko to kabel jest tragiczny. Więc jeśli nie chcesz się bawić z lutowaniem tego odcinka z "pilotem" to ich nie bierz ;d
@epll: Wlasnie slyszalem duzo o fatalitkach i kolega uzywa ich juz 6 rok a drugi popsul w 2 miesiace
Aktualnie posiadane sluchawki mają 1 miesiąc i nie dziala juz prawa sluchawka więc chcialbym cos pożądniejszego . Chyba wezme hd201 :)
@KrzysieQ_: Fatality mam przeszło 6 lat, raz były na gwarancji na samym początku bo nie stykał kabel i od tego czasu się trzymają - to w sumie powód dla których nie kupiłem nowych. Szału nie ma ale w CS:GO słyszę dużo o dziwo.

Do najwygodniejszych nie należą ale tak półtora godziny na uszach wytrzymają. Później trochę uwierają już.
@KrzysieQ_: Używałem HD201 przez 6 lat, aż pewnego razu w tłoku w metrze wyłamała mi się jedna słuchawka z pałąka (miałem je w torbie i jakoś się zgniotły), wtedy stwierdziłem, że już czas na nowe i kupiłem HD439, z których jestem bardzo zadowolony :-). Jedyny mankament dla mnie to ta "skóra", która po pierwsze grzeje w uszy, a po drugie po jakimś czasie zaczyna się wydzierać. Pod koniec użytkowania praktycznie w
@KrzysieQ_: pamiętaj, że Senheisery nie mają mikrofonu i wtedy polecają kupić jakiś od Zalmana za 10-20zł czy coś takiego.

Swoja drogą mikrofon w Creative jest bardzo spoko.