Wpis z mikrobloga

O CO CHODZI Z KOLORAMI NICKÓW, wystosowuję oficjalną informację, bo zielonki pytajo tak jak ja kiedyś. :)

Generalnie na wykopie wyróżniamy trzy podstawowe kolory użytkowników: zielone Zielonki, pomarańczowe Pomarańczki i Państwo Bordo.

Od czego zależą kolory:

W zależności od dnia, godziny i położenia księżyca względem kuli ziemskiej w chwili założenia konta przypisywany jest Ci sposób nabycia koloru. Istnieje kilka możliwych opcji:

1) z losowania - jeśli wylosowałeś zielonkę, możesz usunąć konto i założyć je znów. Kto wie, może tym razem trafisz na pomarańczkę, bordo, albo nawet tytuł reklamodawcy?

2) w zależności od Twojej aparycji. Bordo to są Ci, na widok których ludzie aż się rumienią. Najpiękniejsze i najprzystojniejsi. Pomarańczki to osoby, na widok których skóra pozostaje w normie. Zwróć tylko uwagę na to, że niektóre nicki są bardziej lub mniej pomarańczowe. No i zielonki....to te, których aparycja albo nie została jeszcze zweryfikowana, albo na ich widok, czy w kontakcie z nimi ludzie zielenieją... Stąd zamieszanie i podejrzliwość względem zielonek pod tagami #csiwykop, czy np. przy konkursach.

3) lajfstajl. Czasem admini dają bordowe nicki na pocieszenie swoim niewolnikom pozamykanym w specjalnych, wykopowych piwnicach. Ich zadaniem jest nie spać i trzymać kolor. Przemyśl, czy jesteś na to gotowy. Pomarańczki to "ludzie wolni", ale podświadomie też chcieliby posiedzieć trochę w ciepłej piwniczce i być czasem pomyzianymi przez admina w czółko. Zieloni to ten typ człowieka, który chodzi po świecie, obija się o ściany i je za to przeprasza - tacy na wejściu dostają od Głównej Rady zielony kolor, wszak zielony jest kolorem nadziei.

4) jeśli uroda, styl życia lub losowanie nawaliły, jest też możliwość wykupienia koloru konta. 100 za pomarańczkę, 1000 za bordo. Przy okazji należy też przelać na prywatne konta przynajmniej sześciu bordo i sześciu pomarańczkom po 6,15 z dopiskiem "Całuski kaktuski" - badamy tym sposobem Twoją motywację do niebycia zielonką, tylko tutaj jest jeszcze warunek, że poza wpłatą musisz spełnić kilka kryteriów, żeby kolor Ci się zmienił (czas przebywania na wykopie, liczba zebranych i danych plusów i minusów, takie tam). W przeciwnym wypadku zbordowiejesz najwyżej na twarzy.

Mam nadzieję, że pomogłam. :)

PS. A Ty? Jak zdobyłeś swój kolor? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #zielonki #pomaranczki #bordo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nvmm: a co z szarymi szeregami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja swoją pomarańczke dostałem od taty gdy stwierdził, że jestem wystarczająco dojrzały (mówił też coś o pszczółkach i kwiatuszkach) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@nvmm: Teraz czuję się dobrze, kiedy byłem zielonką chodziłem ciemnymi ulicami aby nie spotkać ludzi i narazić się na śmiechy i wytykanie palcami. "Zielonko usuń" mówili. Kiedy znajomi się dowiedzieli że mam zielony to od razu urwał się kontakt. Od kiedy wylosowałem pomarańcz wszystko się zmieniło, nawet już mnie ludzie w autobusie nie opluwają. Polecam każdej zielonce próbować nawet i 20 razy bo się opłaca.
  • Odpowiedz
@nvmm: Mam bordo od maja i za c--j nie mogę się tego pozbyć. Wstałem rano i się pojawiło na koncie, dodałem jeden wykop, który trafił na główną i od tamtej pory nie spadłem niżej niż #450 miejsce.
Jak mam wolne to czasem sobie napiszę komentarz i idę ciupać w pokera.
Nie rozumiem tego kultu bordo, łatwo jest go zdobyć, ciężko się go pozbyć i nawet przy małej aktywności
  • Odpowiedz