Wpis z mikrobloga

@Ordowik: mojej ostatnio kupowałem jakąś długą bluzę w Carry, a sukienki w Tesco. Sami się zaskoczyliśmy jakie te Tescowe fajne. Teraz szukamy ładnych "uczennicowych" i "sekretarzanych" białych koszul zapinanych (i rozpinanych), ale wszystko albo słabo leży, albo wygląda jak po starszym bracie.
@Ordowik: polecam allegro, sama od paru msc szukałam zwyklej małej czarnej do pracy niestety bez rezultatu, h&m zawiódl, reserved, new look, ale na allegro znalazlam pare fajnych opcji ;)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: o faktycznie, tesco :) dzieki za przypomnienie. Koszul tez szukam, jest ciezko...

@yeloneck: Cropp, Sinsay, House - raczej fasony dla uczennic.

@mab: mam wrazenie, ze wiekszosc sukienek obecnie oferowanych w popularnych sieciowkach wyglada troche jak z mlodszej siostry.

@Ulubiona: szukam czegos stacjonarnego, pare razy przekonalam sie, ze nie powinnam kupowac sukienek przez siec (zazwyczaj nie lezy dobrze, a mam dosc noszenia rzeczy do krawcowej do poprawek).
@Ordowik: Szczerze to przejdź się po lokalnych sklepach, ja często znajduję w nich coś fajnego, często szybciej niż w sieciówkach typu F&F, H&M.
A co do Tesco, to oni właśnie z F&F głównie biorą :)