Wpis z mikrobloga

Patrzcie kto wpadł do nas! Santa Tux ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Cho cho chodźcie dać plusa za podsumowanko

Kiedyś spotkałem się z opinią, że Wine Developers i Codeweavers to lewaki, bo przez 22 lata nie udało im się zrobić w pełni kompatybilnego projektu. Mam dla was pierwszą część z bloga projektu xoreos (z trzech) pokazującą trudności w przeniesieniu gry (Sonic Chronicles) na ten silnik (gra bazuje na silniku BioWare Aurora, który jest reimplementowany na Open Source). Te trzy części to ogólny zarys, bo do gry to jeszcze daleeeeeeeeko.

Nietypowa propozycja: Sonic Chronicles (1/3)

Jeśli brakuje ci gier na Linuksa, to masz szanse na powiększenie swojej kolekcji za parę dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oto Bundle Finder!
Bundle Finder: Yogscast Jingle Jam 2015
Bundle Finder: Gambitious digital entertainment

No i oczywiście coś z ciekawszych newsów na Linuksa
Emulator Playstation 2 - Play. Stan na grudzień 2015
Enlightenment E20 wydany z pełnym wsparciem dla Waylanda i lepszą obsługą FreeBSD.

Oczywiście cóż mogę rzec - Tworzenie stron internetowych to niewdzięczna praca, ale robimy co możemy, byś miał co poczytać. Jeśli to doceniasz - możesz polubić nasz fanpage na FB czy wysłać linka paru osobom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualnie jesteśmy w rozterce - Drupal 8 czy od zera napisać CMSa, forum, shotboksa (itd.) Podstawy silnika mamy, ale Drupal 8 to Drupal 8 - skupiam się wtedy na tekstach, a nie myślę od strony programistycznej co i jak. Na razie trwają testy Drupcia, ale Unixstorm ma starą bazę danych MySQL (a Postgres jest w droższych taryfach), więc może trzeba przejść na SQLite.

No i możecie obserwować tag #pingwineknet, gdzie dostaniecie wcześniej informacje o Bundlach :)

#pingwineknet #linux
fervi - Patrzcie kto wpadł do nas! Santa Tux ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Cho cho chodźcie dać plus...

źródło: comment_YBIUsdRlQQNbSQZzUalnhW9gCNmoaVyX.jpg

Pobierz