Wpis z mikrobloga

@Brejku: mogłem biegać po mapach z CoD1 bez otwierania oczu :D każdy zakamarek znałem na pamięć, wspaniała gra. Byłem w klanie jakimś, ale za cholerę już nie pamiętam nazwy.
@Qwertyzxcv: Zależy na jakiej wersji na tej wersji podstawowej bez patcha . Jak miałem zainstalowanego tak 4,5 miesięcy temu to na wersji 1.1 było pare serwerów. Na najnowszej 1.5 już chyba tylko 3 albo 4 stały.
@Dudek89: Ja tak samo. Teraz jakoś żadna gra nie potrafi mnie na tyle przyciągnąć. Dałem teraz szansę Rainbow Six : Siege i jako weteran CoD musze przynać ,że gra się całkiem fajnie.
@Brejku: grałem w betę, bardzo mi się podobało. Grałem najczęściej w ten tryb 5 nas vs PC Terro. Z bombami. Jeżeli drużyna była ogarnięta, to się genialnie grało. Pomyślę nad zakupem pełnej wersji gdzieś w styczniu zapewne.
@Dudek89: Jak coś to mój nick na uPlay to Brejku94. Możesz wyszukać mnie i zaprosić gdy kupisz grę. Ja dorwałem na allegro na 60zł od gościa który dostał kod na grę do karty graficznej. Zrobiłem dobre cebuladeals :)
@posuck: ale one sie resetowały co grę,nie były przypisane do kont tak jak ma to miejsce w obecnych shooterach. Od iluśtam punktów (chyba 40)dostępna była artyleria ,a potem rzucany ładunek wybuchowy (tzw. paka )