Wpis z mikrobloga

. Na jaką cholerę on poszedł tam na te stację? Nie ma chyba miejsca w mieście w którym byłoby takie stężenia monitoringu jak właśnie stacja benzynowa. Dobra, dajmy na to, że ma #!$%@? na monitoring bo wie o tym, że to był nieszczęśliwy wypadek. Ale juz jego nerwowe zachowanie jest totalnie w sprzeczności z jego amnezją, którą rano wszystkim wmawiał. Nie kumam tej wędrówki pod kamerę.

#ewatylman
  • 32
  • Odpowiedz
@DawajMario: może planował to od dawna ? tym bardziej że główna akcja zajęła mu to tylko 8 min. Czy Kasjer z drogerii zaplanował morderstwo prawie doskonałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@DawajMario: Według mnie nie zdawał sobie sprawy, że sprawa zostanie aż tak nagłośniona. Pewnie nawet nie zastanawiał się nad monitoringiem, bo gdyby tak było, to unikałby głównych ulic.
  • Odpowiedz
pendre


@DawajMario: Cała jego wędrówka nie ma sensu. Most Rocha-Kazimierza Wielkiego- Królowej Jadwigi(most Królowej Jadwigi)- Bolesława Krzywostego. Ponoć był jeszcze widziany przy Kościele św. Rocha. Jestem ciekaw o której godzinie. Mieszka na Wildzie.
  • Odpowiedz
@pasadena90: też o tym myślałem, że może miał jakiś przebłysk ale znów zabrakło mu odwagi.
@Xianist: nie wiem co on miał zrobić ale 8 minut to wcale nie jest tak mało, przykładowo walnięcie kogoś w głowe kamieniem nad brzegiem i wrzucenie go do rzeki nie trwa godzinę tylko minutę. Oczywiście to jest tylko przykład.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: trochę tak jakby chciał wychodzić stres albo jakiś pomysł co dalej robić. Mnie osobiście chodzenie przy wysokim poziomie stresu pomaga utrzymać trzeźwość umysłu i działa na mnie kreatywnie.
  • Odpowiedz
@DawajMario: to byłoby sprzeczne z twoją teoria o nerwowości. Człowiek działający w emocjach tymbardziej nie mający świadomości i wiedzy na temat tego typu rzeczy, nie zrobiłby tego na chłodno w tak krótkim czasie.
  • Odpowiedz
@Xianist: to był przykład, chodzi mi o to że on tam nie mógł jej poćwiartować ani odprawiać rytuałów satanistycznych (choć może też są krótkie). Ale mógł zrobić coś w chwilowym afekcie, wybuchu agresji. Coś co gdy już otrzeźwiał to go samego przeraziło.
  • Odpowiedz
@Xianist: Też mnie to w sumie dziwi, bo jakoś nie zauważyłam, żeby teoria podania czegoś w klubie była jakaś popularna. Chłopak niewinny, klub niewinny. może wie coś więcej, ale po co to pisać takie rzeczy na fejsie, żeby skończyć z plotkami o klubie (których właściwie nie ma), nie ma ważniejszych spraw niz martwienie sie o jakichś biznesmenów?
  • Odpowiedz
@nvmm: "Prosimy o zaprzestanie plotek na temat jakoby w klubie Mixtura w Poznaniu dokonywano jakichkolwiek narkotykowy ch praktyk na klientach. Ewa była z kolega w tym klubie, ale mogła też być w jakimkolwiek innym i oskarżenia byłyby te same. Właściciele klubu, z którymi odbyłem rozmowę to poważni biznesmeni, którym zależy na dobrej marce swojego klubu i napewno nie pozwoliliby sobie na takie ryzyko. - Piotr"

Chłopak pisał o tym dlaczego
  • Odpowiedz
@nvmm: Ktoś tu wkleił na wykopie oficjalny profil poszukiwan. Tłumaczył się tym że zaczął szukać ewy dopiero po południu bo myślał że śpi u koleżanki, dobrze wiedząc że dziewczyna korzystała z numeru Adama.
  • Odpowiedz