Wpis z mikrobloga

: http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=14000&postdays=0&postorder=asc&start=0 tutaj gościu sprzedaje w różnych konfiguracjach i z zabezpieczeniem termicznym


@PlacekBananowy: straszna drozyzna, ale jak ktos sra pieniedzmi to mozna od niego brac ;p

To co zalinkowalem do aliexpress to jest oferta prosto od producenta i mozna dowolnie modyfikowac (w opisie oferty jest wszystko dokladnie opisane jak zakupic latarke z mocniejszym sterownikiem lub inna dioda). Ja jak bralem jakis rok temu to wzialem barwe 4C, ale moim zdaniem
  • Odpowiedz
@aegypius: Mireczku ta LiitoKala jest dobra i polecana? Wyzej ktos wymienil tez model Nitecore d2 ktora jest u nas za ok 75zl. Natomiast te LiitoKala sa od 16 do 22$ na Aliexpress i chyba bym bral ten model na 2 aku bo wiecej mi nie trzeba a jest tanszy - tylko czy nie ma gorszych parametrów?
Na allegro licytuja to ponad 150zl jak na Alim za polowe!

Sa jakies kupony/
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: jaka jest różnica pomiędzy 2 a 4 to nie wiem, bo nie mam tej na dwa aku. Na 4 mam i jako laik mogę tylko powiedzieć, że działa jak należy. Nie grzeje się, ma niezły zakres funkcji i napięć, pozwala na osobne ładowanie i nie ma tej irytującej funkcji z innych ładowarek, gdzie musisz się wyrobić w X sekund, bo inaczej się blokuje i zaczyna pracować. Tutaj masz 8
  • Odpowiedz
@aegypius: wlasnie czytam i nie widze by nitecore mierzyla mAh faktycznie wpompowane w akumulator... na 2 sloty pisza ze nie laduje AA i AAA :-( Eneloopy laduje?
Nitecore ma lepsze zasilanie, wprost z gniazdka ale daje tylko 2x 0,5A a ta pewnie 2x 1A izasilacz jest zewnetrzny i tez na 2A, a gdzie miejsce na straty :)? Fajnei ze ktos to obczail, tego tyle jest na rynku ze badz madry.
  • Odpowiedz